fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Serwis. Zakład uprawniony TDT

Serwis maszyn związanych z betonem

Nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu maszyn do produkcji oraz dystrybucji betonu pozwoliło nam na rozbudowanie i wyspecjalizowanie się w naprawach i przeglądach przede wszystkim pomp do betonu i pompogruszek a także mieszalników planetarnych i dwuwałowych oraz betoniarni.

Nasz serwis obsługuje maszyny w centrum magazynowo – serwisowym w Lipiu koło Grójca. Dodatkowo świadczy usługi w terenie, na zasadzie dojazdu do klienta. Posiadamy 4 wyposażone wozy serwisowe, dwie fachowe i doświadczone ekipy, które świadczą usługi na terenie całego kraju oraz poza granicami.

Jako podmiot uprawniony przez Transportowy Dozór Techniczny naprawiamy i modernizujemy pompy do betonu i pompogruszki, przeprowadzamy ich inspekcję zgodną z PN-EN 12001, przygotowujemy do objęcia dozorem (TDT). Posiadamy w sprzedaży certyfikowane rurociągi do pomp do betonu i pompogruszek

Pomagamy w przygotowaniu i rejestracji dokumentacji w oddziałach TDT. Nasze centrum magazynowo – serwisowe jest miejscem gdzie przeprowadzane są przez TDT badania okresowe i doraźne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Na specjalne życzenie pracujemy w czasie niestandardowym.

Serwisujemy:

Pompy do betonu:

SERMAC

CIFA

SCHWING

PUTZMEISTER

JUNJIN

WAITZINGER

TEKA

ZOOMLION

SANY

BETONSTAR

INNE

Pompogruszki do betonu:

SERMAC

CIFA

SCHWING

PUTZMEISTER

JUNJIN

WAITZINGER

INNE

Betoniarnie:

MARCANTONINI

PERFEKT

SIMEM

ARCEN

IMER

INNE

Maszyny do linii technologicznych do prefabrykacji betonu:

NORDIMPIANTI

MAEMA

BIANCHI

ELEMATIC

INNE

Recyklingi:

C&B DUE

WAM

INNE

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami

Ciepiela Technology Promotion
Lipie 27, 05-620 Błędów

+48 501 265 169

serwis@ciepiela.eu

Warunki gwarancji