fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Maszyny do obróbki powierzchni betonowych

Urządzenia do obróbki powierzchni betonowych Maema

MAEMA srl ​​z Werony (Włochy) zdobyła doświadczenie w dostarczaniu specjalistycznych urządzeń do obróbki naturalnego kamienia. Sprawdzone w ekstremalnych warunkach rozwiązania techniczne zostały użyte w wykańczaniu powierzchni betonowych. Jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne i spełniające wymogi innowacyjności. Wyjątkowość urządzeń MAEMA polega na tym, że jest to wielofunkcyjny kombajn, który może zastąpić wiele osobnych linii dedykowanych do poszczególnych operacji osobno. Wymieniając głowice możemy maszynę błyskawicznie przezbroić z funkcji kalibrowania na szczotkowanie, młotkowanie, polerowanie etc.. .Tym sposobem jedna MAEMA jest w stanie zastąpić kilka osobnych linii obróbczych.

MAEMA w istocie zasady działania- jest podobna do obrabiarki numerycznej. Jest sterowana komputerem i ruchy głowic można dowolnie zaprogramować.

MAEMA oferuje dwa podstawowe urządzenia- które są stosowane w zależności o wielkości obrabianych powierzchni: BellaCrete dla paneli ścian o większych gabarytach oraz Stepper do obróbki elementów drobhnych.

MAEMA osiągnęła wielki sukces w Australii, USA i Kanadzie. Teraz pora na Europę. Poza instalacjami we Włoszech i Skandynawii, pierwsze urządzenia pojawiają się w Polsce.
Obecnie dział badań rozwoju MAEMA prowadzi prace nad zastosowaniem kolejnych nowych urządzeń do obróbki powierzchni betonowych – np. wodą pod ciśnieniem 2000 atmosfer.

Produkty

BellaCrete

Stepper