fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Produkcja i systemy transportu betonu Marcantonini

Produkcja i systemy transportu betonu Marcantonini

Marcantonini z siedzibą w Bettonie koło Perugii we Włoszech, to marka rozpoznawana na całym świecie- głównie dzięki doskonałej jakości produkowanych urządzeń połączonej z ich innowacyjnością. Firma rozwija własny dział badawczo-rozwojowy ze specjalistyczną kadrą zajmującą się wyłącznie postępem i technologicznym i innowacjami.

Każdy projekt jest stale doskonalony przez kolejne inwestycje, aby zapewnić operatorom najnowocześniejsze maszyny i systemy, zarówno z technologicznego, jak i środowiskowego punktu widzenia.
System zarządzania jakością Marcantonini posiada certyfikat zgodności z wymaganiami UNI EN ISO 9001: 2000 - DNV Italia.
System zarządzania jakością środowiska uzyskał certyfikat zgodności z wymogami UNI EN ISO 14001: 2004 -DNV Italia.

Marcantonini, po umocnieniu swojej pozycji lidera na rynku krajowym, stale zwiększa swój udział w rynkach zagranicznych. Dziś firma przywiązuje dużą wagę strategiczną do rynków zagranicznych, o czym świadczy jej obecność w ponad 70 krajach na pięciu kontynentach. Rynki, na których firma jest szczególnie znana i szanowana, to te, na których występuje największe wykorzystanie nowoczesnych technologii, takie jak kraje europejskie lub Stany Zjednoczone czy Australia. Jednak nawet na rynkach rozwijających się potrzebne jest zastosowanie bardziej podstawowych maszyn, niemniej zaawansowanych technologicznie. Sukces firmy na rynkach międzynarodowych wynika nie tylko z jej wysokiej jakości produktów, ale także z wyjątkowej prostoty użytkowania i konserwacji.

Marcantonini to marka rozpoznawana na całym świecie - głównie dzięki doskonałej jakości produkowanych urządzeń połączonej z ich innowacyjnością. Marcantonini z siedzibą w Bettonie koło Perugii jest jednym ze światowych pionierów w dziedzinie systemów transportu betonu. Wózki latające produkowane w Marcantonini uchodzą za najlepsze na świecie. Dzięki unikalnym rozwiązaniom – poruszają się w trybie automatycznym - z prędkością do 240 m/minutę. Obecnie na całym świecie pracuje kilkaset takich systemów. Innym wyjątkowym produktem, z którego firma jest słynna to betoniarnie wieżowe. Ilość referencji przekracza sto zakładów postawionych na całym świecie. Nowoczesne i jakościowo doskonałe rozwiązania techniczne są owocem współpracy inżynierów Marcantonini z Wydziałem Inżynierii Uniwersytetu w Perugii. Ponad 50-letnie doświadczenie w branży w połączeniu z ciągłymi inwestycjami w badania i rozwój nowych technologii zapewniają najlepszą jakość produkowanych tu urządzeń . Firma rozwija własny dział badawczo-rozwojowy ze specjalistyczną kadrą zajmującą się wyłącznie postępem i technologicznym i innowacjami. Firma posiada własny system sterowania betoniarni. Swoim klientom Marcantonini zapewnia stałe wsparcie dyżurnych techników o każdej porze. Wynika to z faktu, że obsługiwane urządzenia pracują na całym świecie w różnych strefach czasowych.

Każdy element maszyny poddawany jest rygorystycznym testom w celu optymalizacji jego wydajności i żywotności.

Produkty

Wózek do transportu i dystrybucji mieszanki betonowej Marcantonini

Transport w hali Marcantonini

Wózki latające Marcantonini

Betoniarnia wieżowa Marcantonini

Betoniarnia mobilna, betoniarnia kontenerowa Marcantonini