fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Rekomendacje

Zaufali nam:

Ciepiela Technology Promotion od lat cieszy się uzasadnionym zaufaniem swoich Klientów, których grono się stale poszerza.
Ciepiela Technology Promotion to ceniony partner dla swoich dostawców. Rzetelność i uczciwość to podstawowe credo naszej firmy.

Referencje

„(…) Zarówno sprzedaż jak i wykonanie zlecenia oraz obsługa posprzedażowa świadczona przez firmę Ciepiela Technology Promotion zasługują na pochwałę. Polecamy firmę Ciepiela jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcę.”

Betard Sp. z o. o.
Hubert Woźniakowski
Kierownik działu handlowego
Zobacz list referencyjny

„(…) Potwierdzam dobrą obsługę techniczną i serwisową i mogę również polecić Ciepiela Technology Promotion jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcę oryginalnych części zamiennych do pomp Sermach”

Pompbet Sp. z o.o.
Dariusz Strębski
Zobacz list referencyjny

„Niniejszym potwierdzamy, że firma Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o. od 2018 roku dostarcza naszej firmie części zamienne do suwnic DEMAG. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy”

Mostostal Sp. z o.o. Sp. k.
Tomasz Hopurowicz
Prezes Zarządu
Zobacz list referencyjny

„(…) Jesteśmy zadowoleni z rzetelnej obsługi jaką świadczy firma CIEPIELA zarówno w zakresie doradztwa, zakupu jak i serwisu (obsługi gwarancyjnej). Polecamy firmę CIEPIELA jako doświadczonego dostawcę specjalistycznych urządzeń.”

Technobud Sp. z o.o. Sp. k.
Ryszard Rogowski
Członek Zarządu
Zobacz list referencyjny

„(…) Zarówno my, jak i nasi klienci zawsze możemy liczyć na wsparcie techniczne i pomoc w zakresie doboru odpowiedniej mieszarki oraz opcji wyposażenia. Firma jest rzetelna a pracownicy, z którymi współpracujemy są jak najlepszą wizytówką – profesjonalni, kompetentni i życzliwi.”

Zremb Sp. z o.o.
Jarosław Marczak
Zobacz list referencyjny

„Możemy polecić firmę Ciepiela Technology Promotion jako sprawdzonego dostawcę silosów poziomych oraz jako rzetelnego partnera biznesowego”

CTL Haldex SA
Zbigniew Hołda
Wiceprezes Zarządu
Zobacz list referencyjny

„(…) Wszystkie dostawy wykonywane były sprawnie, terminowo. Firma Ciepiela Technology Promotion dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu była wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonych przez nas inwestycji”

Brubet
Ryszard Winnicki
Zobacz list referencyjny

„Możemy polecić Ciepiela Technology Promotion jako sprawdzonego dostawcę węzłów betoniarskich oraz mieszalników do betonu SICOMA oraz jako rzetelnego partnera w dalszej obsłudze tych urządzeń”

Budpol Sp. z o.o.
Piotr Smolarczyk
Prezes Zarządu
Zobacz list referencyjny

„(…) Pragniemy podkreślić, że wszelkie dostawy zostały zrealizowane terminowo, zgodnie ze specyfikacją zamówienia oraz dokumentacją techniczną. Rekomendujemy firmę Ciepiela Technology Promotion jako wiarygodną, solidną i w pełni przygotowaną do realizacji zamówień”

DPZ
Andrzej Lewandowski
Zobacz list referencyjny

„W imieniu firmy MDS SŁOMEX mam przyjemność poinformować, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Ciepiela Technology Promotion. Zarówno dostawa suwnicy jak i montaż oraz obsługa posprzedażowa zasługują na pochwałę”

MDS-Słomex s.c.
Dariusz Słomka
Zobacz list referencyjny

„W imieniu P.H.U. KAM, mam przyjemność poinformować, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Ciepiela technology Promotion. Zarówno dostawa żurawia D-TS 4 t x 3,9 m słupowego jak i obsługa posprzedażowa zasługują na pochwałę”

P.H.U. KAM
Romuald Sierocki
właściciel
Zobacz list referencyjny

„(…) Zarówno dostawa lekkiej suwnicy podwieszanej ETK 300kg z chwytakiem do szkła, jak i montaż oraz obsługa posprzedażowa zasługują na pochwałę”

Vidok Sp. z o.o.
Mariusz Szewczyk
Wiceprezes Zarządu
Zobacz list referencyjny

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego. Nasz ekspert, odpowie na twoje pytanie.