fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

POMPY I POMPOGRUSZKI DO BETONU

POMPY I POMPOGRUSZKI DO BETONU

SERMAC Srl powstały w Mediolanie w 1989 jest obecnie jednym ze światowych liderów produkcji pomp do betonu zabudowywanych na podwoziach samochodowych. Rodzinna firma założona przez Vitaliano Del Zotto & Dario Viello miała swe początki jako oddział amerykańskiej korporacji Worthington Ltd. Pierwsze pompy SERMAC sprawdziły się na konkurencyjnych rynkach Azji - Korea, Chiny, Taiwan, Filipiny. Dysponując własnym działem rozwoju i własnym unikalnym biurem konstrukcyjnym – SERMAC z wielkim sukcesem wszedł na rynki wszystkich krajów Europy. Należy zwrócić uwagę, że SERMAC specjalizuje się wyłącznie w pompach do betonu. I może właśnie wysoka specjalizacja pozwoliła SERMAC na zdobycie kolejnych światowych rynków takich jak USA, Australia, Bliski Wschód. Obecnie SERMAC jest stale obecny w przeszło 30 krajach.
Obecnie w zakładach SERMAC w Mediolanie jest produkowanych 12 modeli pomp wyposażonych w najnowocześniejszy system przednich teleskopowych podpór „x” o długościach wysięgów od 20 do 65 metrów. Powstają tu także 4 modele pompo gruszek od 21 do 33 metrów. SERMAC produkuje także pompy wózkowe oraz maszty stacjonarne.
Pompy SERMAC można pokrótce scharakteryzować jako połączenie doskonałego włoskiego designu z technicznym doświadczeniem rzemieślników z Mediolanu i geniuszem projektantów.

Misja SERMAC: “projektujemy, budujemy i dostarczamy pompy i pompogruszki do betonu dla branży betonowej na całym świecie. Nasze pompy mają opinię wyjątkowo solidnych, najwyższej jakości i łatwych w eksploatacji, co przekłada się na wydajną i bezproblemową pracę na placach budów"

Rodzaje produktów

Pompogruszki, gruszkopompy do betonu SERMAC

Pompy do betonu SERMAC

Każdy nowy model maszyny jest bardzo dokładnie testowany w fazie prototypu, zanim wejdzie do seryjnej produkcji. Pierwsze modele o długości wysięgów 51, 56 i 65 metrów trafiły do Polski i osiągnęły ogromny sukces. To owoc doskonałej współpracy między działem technicznym SERMAC, działem technicznym CTP oraz z doświadczonym i kompetentnym klientem w Polsce. Ciągła wymiana informacji oraz zaangażowanie inżynierów z SERMAC pozwoliło na dokładną analizę techniczną wszystkich użytych w pompie technicznych podzespołów oraz na ich usprawnienie.
Filozofia SERMAC polega na ciągłym usprawnianiu produkowanych maszyn w celu osiągnięcia ich najwyższej niezawodności. Współpraca z dilerami obsługującymi eksploatowane pompy pozwala na wprowadzanie ulepszeń ułatwiających eksploatację pomp, ich regulacje i wymianę części szybko zużywających się.
Słynny włoski design w przypadku pomp SERMAC oznacza nie tylko piękny wygląd zgrabnych kompaktowych konstrukcji, ale optymalizację pod kątem wagi stalowej konstrukcji. SERMAC jest zawsze stalowy- firma nie widzi potrzeby w eksperymentowaniu ze sztucznymi tworzywami. Mediolan ma tradycję wytwarzania elementów ze stali liczoną w setkach lat. Nasi inżynierowie są w stanie przewidzieć jej zachowanie nie tylko w chwili wprowadzenia nowego wyrobu na rynek, ale po latach intensywnej eksploatacji i zmęczeniowych obciążeń. Pompy SERMAC zawsze są najlżejsze w porównaniu z pompami innych marek o podobnych wysięgach. Projekty są zawsze dopracowane w najmniejszych szczegółach.
SERMAC, mimo światowej skali swoich działań- pozostaje tą samą firmą rodzinną, przywiązaną do tradycji i utrzymującą te same najwyższe standardy etyki biznesu.