fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

POMPY I POMPOGRUSZKI DO BETONU

Pompogruszki, gruszkopompy do betonu SERMAC

Pompo gruszki Sermac Twinstar są dostępne w czterech wersjach długości wysięgu: 3Z21, 3Z24, 4Z28, 4Z33. Główne zastosowanie pompo gruszki 3z21 to niewielkie place budowy i mniejsze obiekty- wszędzie tam, gdzie duże maszyny nie mogą pracować ze względu na brak miejsca lub ze względu na koszty. Zabudowa pompo gruszką SERMAC TWINSTAR 3Z24 jest chętnie używana w trudniejszych warunkach terenowych, gdzie długość wysięgu nie jest głównym parametrem decydującym o wyborze. Pompogruszka SERMAC Twinstar 4Z28 to najbardziej popularny w Polsce model pompo gruszki SERMAC. Pompogruszka SERMAC Twinstar 4Z33 to najdłuższa pompo gruszka oferowana przez SERMAC. Pompo gruszka Twinstar 4z28 została skonstruowana jako jeden z pierwszych modeli SERMAC na początku lat 90-tych. Przez wiele lat eksploatacji systematycznie – dzięki bliskiej współpracy biura technicznego SERMAC z dilerami oraz z użytkownikami- maszyna była udoskonalana. Możemy powiedzieć że pompo gruszki Twinstar 4z28 to jeden z najbardziej udanych produktów w historii SERMAC.

Produkty

Twinstar 4Z33

Twinstar 4Z28

Twinstar 3Z24

Twinstar 3Z21

Obecnie są wprowadzane niewielkie zmiany o charakterze face liftingu. Z bardziej istotnych modyfikacji należy wymienić nowy zespół pompujący G7 o wyższym ciśnieniu i większej wydajności. Kolejna modyfikacja polega na zastosowaniu w każdej pompo gruszce systemu anty wywróceniowego.
Niezaprzeczalny best seller, czyli wspominana pompo gruszka twinstar 4z28 jest optymalnym urządzeniem pod każdym względem. 4 ramiona o łącznej długości mierzonej w pionie 28 metrów to długość pozwalająca na obsługiwanie najbardziej wymagających placów budów. SERMAC posiada w swoim portfolio także doskonały model twinstar 4z33 o większym jak oznaczenie pokazuje – wysięgu. Ale większy wysięg oznacza większą wagę maszyny i mniejsze możliwości załadowania bębna. Wracając do twinstar 4z28, użytkowników zachwyca niezwykła stabilność maszyny podczas pracy. Do tego okazuje się że dzięki małemu rozstawowi 4 podpór ( przednie 3,9m a tylne tylko 3,7m) , twinstar 4z28 może pracować dużo bliżej obiektu, niż maszyny o większym wysięgu ale za to fizycznie bardziej oddalone od miejsca pompowania z racji szerzej rozstawianych łap. Poza niezliczonymi zaletami pompo gruszek Twinstar marki SERMAC, musimy pogodzić się z dwiema wadami: bardzo niewielka podaż na rynku maszyn używanych oraz długi okres oczekiwania na realizację zamówienia.
Dostarczamy na rynek polski pompo gruszki SERMAC od 2005 roku i ku naszemu zdumieniu i zadowoleniu użytkowników - nawet kilkunastoletnie maszyny świetnie sobie radzą na placach budowy i faktycznie nie ma sensu ich wymieniać zbyt wcześnie.