fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Strunobeton - Linie do produkcji

Strunobeton - linie do produkcji Nordimpianti

NORDIMPIANTI to jeden ze światowych liderów w wytwarzaniu urządzeń do produkcji sprężonych prefabrykatów betonowych. Nordimpianti oferuje pojedyncze maszyny lub podzespoły, ale głównie specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych zakładów produkcji strunobetonów „pod klucz”.

Nordmipianti srl to stworzona w 1974 roku firma rodzinna. Zlokalizowana w Chieti koło Pescary. Osiągnęła ogromny sukces na wymagających konkurencyjnych rynkach eksportowych. Jest obecna w 50 krajach, w niektórych jest wiodącym dostawcą z największą liczbą uruchomionych zakładów, np. na Ukrainie. Dostarczyła do Wielkiej Brytanii zakład do produkcji płyt kanałowych o największej wydajności na świecie.

Na liniach produkcyjnych Nordimpianti można produkować wszelkiego rodzaju wyroby strunobetonowe, jak np. płyty kanałowe, teowniki, nadproża, słupki dla sadownictwa, płyty żebrowane, płyty pełne i wiele innych. Ostatnio Nordimpianti wprowadziło do sprzedaży specjalistyczne płyty do ekranów akustycznych. Innym nowym produktem są lekkie płyty z keramzytu wykorzystywane jako ścianki działowe. Specjalistyczne nano – extrudery pracują w Belgii, Gruzji i Wietnamie.

Nordimpianti jako jedyny producent na świecie – dostarcza urządzenia do produkcji płyt kanałowych o grubości 1 metra.

Współpraca z Nordimpianti oznacza dostęp do najnowocześniejszych technologii na świecie. Dział R&D nie ustaje w ciągłym doskonaleniu rozwiązań technicznych. Stały rozwój pozwala stale polepszać i tak już doskonałą jakość wytwarzanych produktów strunobetonowych. Z drugiej strony – inżynierowie w Nordimpianti przywiązują wielką wagę do potrzeb klientów w zakresie eksploatacji: niezawodność, proste i mało czasochłonne czynności obsługowe, niewielkie zużycie części w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych.

Nordimpianti wyróżniają spośród innych producentów następujące cechy:

-cały proces tworzenia i udoskonalania maszyn ma miejsce w jednej fabryce, konstruktorzy są w stałym kontakcie z działem produkcji i z klientami
-elastyczność firmy dająca możliwość konfigurowania optymalnych maszyn pod potrzeby klientów
-doskonałe rozwiązania techniczne oraz bardzo wysoka jakość użytych komponentów
-niskie koszty eksploatacji maszyn
-profesjonalne wsparcie biura technicznego i serwis
-Nordimpianti jako jedyny producent, ma w swojej ofercie wszystkie maszyny do produkcji elementów strunobetonowych: extruder, slipformer, wet casting. To pozwala zawsze dobrać optymalną i najlepszą maszynę, która w najlepszy sposób spełni wymagania klienta.

Urządzenia NORDIMPIANTI wytwarzają pełen zakres wszelkich wyrobów struno betonowych takich jak płyty wielokanałowe do ścian i stropów, teowniki, dwuteowniki, słupki do sadów, nadproża, różnorodne pełne płyty z żebrami, etc.

Wyroby strunobetonowe wytwarzane za pomocą urządzeń NORIMPIANTI - extruder, slipformer, wet casting - charakteryzują się licznymi zaletami, które pozwalają im osiągnąć sukcesy na całym świecie.

Produkty

Extruder

Slipformer

Wet Casting