SIRIO 6RZ56 SUPERLIGHT

SIRIO 6RZ56 SUPERLIGHT

SIRIO 6RZ56 SUPERLIGHT to najdłuższa pompa SERMAC z serii SUPERLIGHT. Wszystkie modele pompy 6RZ56 sprowadzane na rynek polski są zabudowywane na 5 – osiowych podwoziach. Dodanie piątej skrętnej osi daje możliwość obniżenia nacisków na osie poniżej 9,2 tony. Waga całkowita zestawu na 5 osiowym podwoziu jest mniejsza niż 42 tony. Pompa wyposażona w 6- sekcyjny maszt o wysięgu 56 m składany w „rz” jest bardzo wygodna w manewrowaniu. Dzięki niewielkiej wadze podpory są rozkładane na szerokość tylko 10,5m z przodu i 10,2 z tyłu. Pompa zabudowana na samochodzie ma długość tylko 13,9m.  Pompa SIRIO 6RZ56 jest znana z tego, że dzięki doskonale zaprojektowanemu podziałowi masztu na sekcje- łatwiej i sprawniej obsługuje budowy niż pompy dłuższe, ale posiadające inną geometrię masztu. Podobnie jak w innych modelach, Sermac przy produkcji tak długich pomp stosuje wysuwane teleskopowe podpory przednie. Takie rozwiązanie jest dodatkowym ułatwieniem w rozstawieniu maszyny na placu budowy. Pompa cieszy się niesłabnącym powodzeniem w Polsce.

 

Dostępne są zespoły pompujące typu S8 i G9.

 

Zespół pompujący S8 daje nam możliwości wydajności i ciśnienia od strony tłoczyska: 150m3/godzinę i 76 bar.

 

Zespół pompujący G9 daje nam możliwości wydajności i ciśnienia od strony tłoka:

- 100m3/godzinę i 85 bar

- 158m3/godzinę i 80 bar

- 194m3/godzinę i 80 bar

 

Dostępna jest klasyczna i dwupłaszczowa wersja rurociągu o średnicy 125 mm, ale dla większych modeli takich jak SIRIO 6RZ56 SUPERLIGHT zaleca się stosowanie rurociągów dwupłaszczowych.

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

Techniczne rozwiązania w pompach i  pompogruszkach  SERMAC łączą w sobie zalety bezpiecznej i solidnej stalowej konstrukcji. Sprawdzone i proste rozwiązania techniczne pozwalają na długoletnią bezawaryjną pracę maszyn. Zastosowano zunifikowane części zamienne, które są łatwo dostępne z magazynu Ciepiela Technology Promotion - przedstawiciela SERMAC w Polsce. Pompy i pompo gruszki SERMAC dzięki niezawodności i najwyższej jakości - osiągnęły wielki sukces na całym świecie.

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin