fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Nowa siedziba główna SERMAC S.p.A.

Sermac S.p.A skoncentrował produkcję siedmiu zakładów
w Mediolanie w nowoczesnym centrum produkcyjno projektowym w Lentate sul Seveso pod Mediolanem. Przeprowadzka rozpoczęła się w lutym 2010. Nowa siedziba zajmuje powierzchnię 40 000 m2.

Mimo światowego kryzysu Sermac zdecydował o kontynuacji projektu ambitnego rozwoju firmy i nie zatrzymał tej znaczącej inwestycji.

Posiadając skoncentrowany nowoczesny zakład produkcyjny oraz stale rozwijające się biura projektowe, Sermac plasuje się obecnie w czołówce producentów pomp do betonu na świecie.

Najlepszym dowodem doskonałej kondycji Sermac jest stałe ulepszanie produkowanych wyrobów oraz corocznie opracowywanie nowego modelu pompy.

Na ostatnich targach Bauma 2010 w Monachium Sermac zaprezentował swój najnowszy produkt – pompę do betonu Zenith 5Z36 zabudowaną na 3-osiowym podwoziu.

Właściciele rodzinnej firmy Sermac wierzą, że obrana strategia rozwoju – konstrukcji i produkcji maszyn we Włoszech odniesie sukces i będzie gwarancją dla klientów, że pompy Sermac to sprzęt precyzyjnie zaprojektowany, wyprodukowany w doskonałej jakości z najlepszych materiałów.

Siedziba główna – wejście

Siedziba główna – plac testowy