CZĘŚCI DO LINII TECHNOLOGICZNYCH

 

Jako autoryzowany przedstawiciel w Polsce firm:  NORDIMPIANTI, BIANCHI, MARCANTONINI, MAEMA oferujemy wszystkie części zamienne stosowane przez wymienionych producentów w ich liniach technologicznych.

 

NORDIMPIANTI to jeden ze światowych liderów w wytwarzaniu urządzeń do produkcji sprężonych prefabrykatów betonowych. Nordimpianti oferuje pojedyncze maszyny lub podzespoły, ale głównie specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych zakładów produkcji strunobetonów „pod klucz”.

 

Nordmipianti srl to stworzona w 1974 roku firma rodzinna. Zlokalizowana w Chieti koło Pescary. Osiągnęła ogromny sukces na wymagających konkurencyjnych rynkach eksportowych. Jest obecna w 50 krajach, w niektórych jest wiodącym dostawcą z największą liczbą uruchomionych zakładów, np. na Ukrainie. Dostarczyła do Wielkiej Brytanii zakład do produkcji płyt kanałowych o największej wydajności na świecie.

Na liniach produkcyjnych Nordimpianti można produkować wszelkiego rodzaju wyroby strunobetonowe, jak np. płyty kanałowe, teowniki, nadproża, słupki dla sadownictwa, płyty żebrowane, płyty pełne i wiele innych. Ostatnio Nordimpianti wprowadziło do sprzedaży specjalistyczne płyty do ekranów akustycznych. Innym nowym produktem są lekkie płyty z keramzytu wykorzystywane jako ścianki działowe. Specjalistyczne nano – extrudery pracują w Belgii, Gruzji i Wietnamie.

 

Oferujemy kompletne linie do produkcji elementów strunobetonowych NORDIMPIANTI  i ich kompletne wyposażenie. Części zamienne do slipformerów i ekstruderów. Posiadamy w swojej ofercie tarcze z segmentami diamentowymi do cięcia elementów strunobetonowych. Dostarczamy na rynek ślimaki w wersji standardowej, dzielonej oraz o zwiększonej odporności na ścieranie do ekstruderów ELEMATIC i NORDIMPIANTI.

 

BIANCHI jest firmą znaną od 50 lat na rynku prefabrykacji, która posiada w swojej ofercie wszystkie podzespoły wykorzystywane w stołach uchylnych do produkcji ścian i paneli. Oferujemy szeroką gamę wibratorów elektrycznych do stołów uchylnych oraz wibratorów pneumatycznych do stołów uchylnych. Oferujemy wyposażenie do produkcji prefabrykatów, np. formy do schodów i inne formy – do zbiorników.  Posiadamy w swojej ofercie opisany w katalogu typoszereg magnesów używanych w prefabrykacji oraz duży wybór listew magnetycznych.

Do form stosujemy systemy napędów hydraulicznych, oferujemy także siłowniki hydrauliczne do form.

 

MARCANTONINI to nie tylko producent jednych z najlepszych na świecie betoniarni. MARCANTONINI specjalizuje się także w dostarczaniu kompletnych systemów dystrybucji mieszanki betonowej dla zakładów prefabrykacji betonów. Oferujemy zarówno kompletne wózki latające ( tzw. kubły latające) jak i wszystkie podzespoły i części zamienne.

 

MAEMA specjalizuje się w urządzeniach do obróbki powierzchni betonowych. Tego typu obróbka wymaga specjalistycznych głowic do obróbki: diamentowych do kalibrowania, szczotek do szczotkowania lub polerowania powierzchni, obrotowych głowic do młotkowania, głowic do frezowania powierzchni. Oferujemy szeroki wybór głowic do obróbki powierzchni betonowych.

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin