Wciągniki Łańcuchowe Przejezdne z Torem

Dźwignice to maszyny przeznaczone do podnoszenia i przemieszczania ładunków w przestrzeni za pomocą cięgna zakończonego hakiem takie jak suwnice natorowe jedno - i dwudźwigarowe, suwnice podwieszane, żurawie stacjonarne słupowe i przyścienne, modułowe dźwignice podwieszane oraz wciągniki łańcuchowe i linowe.

 

Wciągnik łańcuchowy DC

Wciągniki łańcuchowe (do 5t) lub wciągniki linowe (do 12,5t) z wózkami napędzanymi elektrycznie do jazdy po torach dwuteowych podwieszonych do stropu hali lub do samonośnych konstrukcji wsporczych, sterowanych z kasety podwieszonej lub sterownika radiowego, prędkość jazdy wózka dwustopniowa lub regulowana bezstopniowo. Oferujemy wciągniki Demag Cranes, Konecranes, KITO, SWF.

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin