Betoniarnia wieżowa MarcantoniniTransport i Produkcja i systemy transportu betonu Marcantonini

 

Marcantonini to marka rozpoznawana na całym świecie- głównie dzięki doskonałej jakości produkowanych urządzeń  połączonej z ich innowacyjnością. Marcantonini z siedzibą w Bettonie koło Perugii jest jednym ze światowych pionierów w dziedzinie systemów transportu betonu. Wózki latające produkowane w Marcantonini uchodzą za najlepsze na świecie. Dzięki unikalnym rozwiązaniom – poruszają się w trybie automatycznym -  z prędkością do 240 m/minutę. Obecnie na całym świecie pracuje kilkaset takich systemów.  Innym wyjątkowym produktem, z którego firma jest słynna to betoniarnie wieżowe. Ilość referencji przekracza sto zakładów postawionych na całym świecie. Nowoczesne i jakościowo doskonałe rozwiązania techniczne są owocem współpracy inżynierów Marcantonini z Wydziałem Inżynierii Uniwersytetu w Perugii. Ponad 50-letnie doświadczenie w branży w połączeniu z ciągłymi inwestycjami w badania i rozwój nowych technologii zapewniają najlepszą jakość produkowanych tu urządzeń . Firma rozwija własny dział badawczo-rozwojowy ze specjalistyczną kadrą zajmującą się wyłącznie postępem i technologicznym i innowacjami. Firma posiada własny system sterowania betoniarni. Swoim klientom Marcantonini zapewnia stałe wsparcie dyżurnych techników o każdej porze. Wynika to z faktu, że obsługiwane urządzenia pracują na całym świecie w różnych strefach czasowych.

Każdy element maszyny poddawany jest rygorystycznym testom w celu optymalizacji jego wydajności i żywotności.

 

Jednocześnie każdy projekt jest stale doskonalony przez kolejne inwestycje, aby zapewnić operatorom najnowocześniejsze maszyny i systemy, zarówno z technologicznego, jak i środowiskowego punktu widzenia.

System zarządzania jakością Marcantonini posiada certyfikat zgodności z wymaganiami UNI EN ISO 9001: 2000 - DNV Italia.

System zarządzania jakością środowiska uzyskał certyfikat zgodności z wymogami UNI EN ISO 14001: 2004 -DNV Italia.

 

Marcantonini, po umocnieniu swojej pozycji lidera na rynku krajowym, stale zwiększa swój udział w rynkach zagranicznych. Dziś firma przywiązuje dużą wagę strategiczną do rynków zagranicznych, o czym świadczy jej obecność w ponad 70 krajach na pięciu kontynentach. Rynki, na których firma jest szczególnie znana i szanowana, to te, na których występuje największe wykorzystanie nowoczesnych technologii, takie jak kraje europejskie lub Stany Zjednoczone czy Australia. Jednak nawet na rynkach rozwijających się potrzebne jest zastosowanie bardziej podstawowych maszyn, niemniej zaawansowanych technologicznie. Sukces firmy na rynkach międzynarodowych wynika nie tylko z jej wysokiej jakości produktów, ale także z wyjątkowej prostoty użytkowania i konserwacji.

 

 

 

 

filmy

Filmy i publikacje

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin