Stacjonarne urządzenie do recyklingu

Stacjonarne urządzenie do recyklingu

Ciepiela Technology Promotion oferuje producentom betonu  - betoniarniom system recyklingu betonu. Oferowane rozwiązanie pozwala na skuteczny recyklingu niewykorzystanego betonu oraz odpadów betonowych. Woda pochodząca z recyklingu może pracować w układzie zamkniętym i częściowo być wykorzystywana w produkcji betonu. Poza oszczędnością wody, odzyskujemy pełnowartościowe kruszywo, które może być wykorzystywane w produkcji betonu. Głównym źródłem zanieczyszczonej wody poddawanej recyklingowi są czyszczone betonowozy, pompy do betonu i pompo gruszki do betonu, które po dniu pracy muszą zostać umyte.

 

Główne działanie systemu opiera się na oddzieleniu kruszywa od wody i cementu za pomocą płukania. Wypłukane kruszywo i zawiesina cementowopiaskowa otrzymana w tym procesie mogą być ponownie użyte do produkcji betonu. Zawiesina cementowo-piaskowa znajduje się w specjalnym zbiorniku wyposażonym w mieszadło pracujące w cyklu ciągłym. Istnieje możliwość ponownego stworzenia nowej mieszanki dodając częściowo czystą wodę.


Zalety systemu

  1. Odzyskiwanie kruszywa
  2. Recykling wody użytej do czyszczenia sprzętu redukuje całkowite zużycie wody w produkcji betonu.
  3. Eliminacja kosztów związanych ze składowaniem odpadów (szlamu, mułu) w postaci hałd.
  4. Zgodność z przepisami związanymi z ochronną środowiska.
ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE