Dźwignice to maszyny przeznaczone do podnoszenia i przemieszczania ładunków w przestrzeni za pomocą cięgna zakończonego hakiem takie jak suwnice natorowe jedno - i dwudźwigarowe, suwnice podwieszane, żurawie stacjonarne słupowe i przyścienne, modułowe dźwignice podwieszane oraz wciągniki łańcuchowe i linowe.

 

Suwnica natorowa dwudźwigarowa

Suwnica natorowa dwudźwigarowa

 

 

Suwnice

Suwnice natorowe jedno - i dwudźwigarowe z dźwigarem z profilu dwuteowego, z dźwigarem skrzynkowym spawanym lub z dźwigarem kratownicowym. Z wciągnikiem łańcuchowym lub linowym oraz suwnice podwieszane. Sterowanie z kasety przesuwnej wzdłuż dźwigara lub radiowe. Napędy jazdy wciągnika i suwnicy z płynną regulacją prędkości lub prędkość dwustopniowa. Komponenty do budowy suwnic marki Demag Cranes, Konecranes, SWF.

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE