fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Spotkanie z architektami w bazie w Lipiu, szkolenie MAEMA

Nasza hala magazynowa w Lipiu została dziś zamieniona w salę konferencyjną 😊
Pierwsze historyczne seminarium CTP było poświęcone prefabrykacji elementów betonowych.
Omówiliśmy zalety i przykłady zastosowań obróbki elementów betonowych za pomocą uniwersalnej maszyny BellaCrete firmy MAEMA.
Nasi goście mogli zapoznać się efektami różnego rodzaju obróbki powierzchni betonowych na specjalnie przygotowanej wystawie.
Szef Sprzedaży MAEMA, pan Mauro Gobbo zaprezentował przegląd różnorodnych architektonicznych zastosowań płyt i ścian obrobionych przez BellaCrete z Australii, USA, Włoch, Szwecji.
Kolejne prezentacje pozwoliły na zapoznanie się z technicznymi możliwościami, jakie daje zastosowanie naszych maszyn. Omówiliśmy również związek nowoczesnej prefabrykacji ze śladem węglowym.
Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchaliśmy prezentacji firmy POZBRUK na temat konkretnych projektów realizowanych obecnie przez eksploatowaną przez POZBRUK maszynę BellaCrete.
Organizatorzy składają ogromne podziękowania Gościom i Uczestnikom naszego pierwszego seminarium CTP za obecność i za aktywny udział w dyskusjach , m.in. JEMS Architekci, Grupa 5 Architekci, Mackiewicz, Pozbruk, HM Factory, Nowostal.