Silosy do cementu pionowe

Silosy do cementu pionowe

Silosy pionowe na cement LAIFE charakteryzuje duży zakres oferowanych wielkości oraz doskonała jakość wykonania.

Silosy na cement pionowe LAIFE są przez nas dostarczane w pełni uzbrojone w najwyższej jakości komponenty WAM takie jak silotop, czujniki, etc.. Silosy pionowe na cement są dostępne w trzech wersjach: monolityczne, skręcane, teleskopowe.

 

1.Silosy na cement monolityczne Laife

Silosy na cement monolityczne Laife, produkowane w różnych rozmiarach i pojemnościach, dostarczane są do klientów w całości zespawane i gotowe do pracy, wyposażone w rurę do załadunku i rozładunku, wydłużenia zapewniające odpowiednią wysokość pod zaworem, jak również ręczny system kontroli otwierania i zamykania zsypu.

Każdy element silosu na cement poddany jest piaskowaniu, a następnie powierzchnia zostaje zabezpieczona antykorozyjnie i pokryta odporną na warunki atmosferyczne warstwą lakieru. Warto zwrócić uwagę na doskonałą jakość połączeń uzyskaną dzięki zastosowaniu automatycznego procesu spawania. Silosy nie wymagają żadnego dodatkowego montażu i są łatwe do transportu. Wieloletnie doświadczenie Laife pozwala sprostać każdej potrzebie klienta.

Zgodnie z załączonym katalogiem- największe pojemności silosów do cementu pionowych w wersji monolitycznej to 85m3. Uwaga- w Polsce zwykle operuje się pojemnością silosu w tonach. Zatem maksymalna pojemność silosu na cement monolitycznego wynosi 102 tony ( przyjmując średni ciężar właściwy cementu 1,2 tony/ m3).

 

2.Silosy na cement skręcane - Laife

Większe pojemności silosów na cement pionowych są uzyskiwane dzięki zastosowaniu skręcanych silosów na cement. Największe standardowe skręcany silosy na cement mają pojemność 380 m3 czyli ok,. 460 ton. W razie potrzeby – możemy zaprojektować i wykonać.  indywidualnie nietypowy silos na cement o jeszcze większej pojemności.

Silosy skręcane Laife zapewniają wysoką pojemność załadunkową ( zgodnie z załączonym katalogiem). Dzięki skręcanej konstrukcji składającej się z wielu niedużych elementów, cały wielki silos może być transportowany standardową naczepą. Do każdego silosu dołączana jest instrukcja instalacji. Montaż zwykle  przebiega szybko i łatwo, dzięki zredukowaniu do minimum liczby połączeń oraz przemyślanej konstrukcji. kołnierzy.

Zdolność do przechowywania każdego rodzaju materiałów jest porównywalna ze zdolnością silosów monoblokowych, co pozwala stosować silosy skręcane w dowolnych rodzajach instalacji i fabryk.

 

3.Silosy na cement teleskopowe Laife

Rozwiązanie konstrukcyjne silosów teleskopowych po raz pierwszy zaproponowane przez Laife, dzięki zastosowaniu dwóch różnych średnic części cylindrycznych, pozwala na łatwy transport silosów, które w wersji standardowej byłyby ponad gabarytami.

Do silosów dołączana jest instrukcja instalacji i obsługi zawierająca prosty opis kolejnych kroków instalacji silosu.

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin