Silosy do cementu

Silosy służą do bezpiecznego składowania cementu oraz innych materiałów sypkich. Oferujemy silosy na cement pionowe i silosy na cement  poziome. Silos na cement jako najbardziej widoczny element betoniarni stanowi wizytówkę firmy. Warto by jakość wykonania silosu na cement była doskonała. Odpowiednio stopniowanej grubości blacha, doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne i odporna na warunki atmosferyczne powłoka lakiernicza. Do tego projekt wykonany przez specjalistyczną firmę LAIFE. Każdy silos dostarczamy w pełni uzbrojony w komponenty światowego lidera branży – włoskiej firmy WAM.

Pokaż filtry


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin