SERWIS

ZAPYTAJ EKSPERTA - serwis@ciepiela.eu

SERWIS

Nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu maszyn do produkcji oraz dystrybucji betonu pozwoliło nam na rozbudowanie i wyspecjalizowanie się w naprawach i przeglądach przede wszystkim pomp do betonu i pompogruszek.

 

Nasz serwis obsługuje maszyny w centrum magazynowo – serwisowym w Lipiu koło Grójca. Dodatkowo świadczy usługi w terenie, na zasadzie dojazdu do klienta. Posiadamy 2 wyposażone wozy serwisowe, dwie fachowe i doświadczone ekipy, które świadczą usługi na terenie całego kraju oraz poza granicami.

 

Serwisujemy:

  • Pompy do betonu (marek: Sermac, Cifa, JunJin, Schwing, Putzmeister, Waitzinger, TEKA i inne)
  • Pompogruszki (marek: Sermac, Cifa, Schwing, Putzmeister, Waitzinger i inne)
  • Betoniarnie
  • Recyklingi

Jako podmiot uprawniony przez Transportowy Dozór Techniczny naprawiamy i modernizujemy pompy do betonu i pompogruszki, przeprowadzamy ich inspekcję zgodną z PN-EN 12001, przygotowujemy do objęcia dozorem (TDT). Posiadamy w sprzedaży certyfikowane rurociągi do pomp do betonu i pompogruszek.


Pomagamy w przygotowaniu i rejestracji dokumentacji w oddziałach TDT.
Nasze centrum magazynowo – serwisowe jest miejscem gdzie przeprowadzane są przez TDT badania okresowe i doraźne.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Na specjalne życzenie pracujemy w czasie niestandardowym.

 

 

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami ( +48 501 265 169, serwis@ciepiela.eu) bądź poprzez wypełnienia formularza kontaktowego.

Ciepiela Technology Promotion
Lipie 27, 05-620 Błędów

 

Warunki gwarancji

 

 

serwis CTP


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin