Relacja z targów Autostrada Kielce 2009

Tegoroczne targi Autostrada Kielce 2009 zakończyły się sukcesem firmy Ciepiela Technology Promotion. Poza tradycyjnie obleganą pompogruszką SERMAC największym zainteresowaniem cieszyła się mobilna betoniarnia PERFEKT. Wielu zwiedzających zatrzymywała wiertnica TESCAR zabudowana na Bobcat.
Koneserzy i znawcy tematu z uznaniem wypowiadali się o wyjątkowym żurawiu CORMACH znanym jako wyposażenie wielu armii NATO. Firmy drogowe mogły przymierzyć się do zestawu- lekka pompa Chimera + wiertnica.
Ciepiela Technology Promotion jako wyłączny przedstawiciel SICOMA, zaprezentowała dwa mieszalniki- dwuwałowy i planetarny- fachowcy doceniali ich perfekcyjne wykonanie i nowatorskie, nie spotykane gdzie indziej usprawnienia.
Zwiedzających przyciągały wyłożone części do pomp do betonu i betoniarni. Sprowadzamy je bezpośrednio od producentów i dzięki temu możemy być cenowo konkurencyjni przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasi dostawcy to renomowani wytwórcy z północnych Włoch oraz  niemiecki Esser Werke. 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin