fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Przegląd najpopularniejszych wciągników łańcuchowych KITO

W przemyśle i innych dziedzinach, gdzie potrzebne są precyzyjne operacje podnoszenia ciężkich ładunków, wciągniki łańcuchowe są kluczowymi urządzeniami. Marka KITO z Japonii jest ceniona za swoją jakość i niezawodność w tej dziedzinie. W połączeniu z systemem lekkich suwnic podwieszanych, takich jak eepos czy ERIKKILA, wciągniki KITO są popularne w zakładach produkcyjnych.

Janusz Ostrowski, ekspert z firmy Ciepiela Technology Promotion, przygotował przegląd najważniejszych wciągników KITO. Wciągnik EQ to flagowy produkt marki, oferujący kompaktową konstrukcję, zaawansowane funkcje i możliwość regulacji prędkości i bezpieczeństwa pracy. Wciągnik EQS jest przeznaczony dla miejsc z ograniczonym dostępem do zasilania trójfazowego, a seria ED oferuje prostotę i solidność. Wciągniki ER2 są nowoczesne i wszechstronne, spełniając najbardziej wymagające potrzeby.

Marka KITO oferuje również wciągniki ręczne. Integracja wciągników KITO z suwnicami okazała się skutecznym rozwiązaniem w zakładach produkcyjnych.

Wciągniki KITO znajdują nietypowe zastosowania, np. w laboratorium weterynarii czy w transporcie składników do produkcji. Te przykłady pokazują wszechstronność i niezawodność wciągników KITO.

 

Zapraszamy do lektury ciekawego artykułu: https://dzwignice.info/baza-wiedzy/artykuly/wciagnik-kito-i-lekka-suwnica-podwieszana-idealne-polaczenie-dla-precyzyjnego-transportu-na-produkcji