Produkcja betonu

 

Wytwarzanie mieszanki betonowej następuje w mieszalniku specjalnie do tego celu dostosowanym. Dokładny opis stosowanych mieszalników znajduje się w dziale „Mieszalniki do betonu”. Mieszalnik jest sercem betoniarni- czyli węzła betoniarskiego. Na rynku występuje wielu producentów betoniarni, z którymi współpracujemy jako dostawca mieszalników oraz innych komponentów. Jednocześnie w przypadku specjalistycznych projektów wymagających dużego doświadczenia – umożliwiamy skorzystanie z oferty włoskiego producenta – Marcantonini. Marcantonini posiada ogromny dorobek w zakresie specjalistycznych betoniarni wieżowych, węzłów mobilnych, ale głównym promowanym przez nas produktem MCT są systemy transportu mieszanki betonowej. Dokładny opis znajduje się w dziale „Transport i produkcja betonu Marcantonini”. Charakterystycznym elementem krajobrazu pozwalającym na rozpoznanie betoniarni są silosy na cement. Od 15 lat pracujemy z dostawcą doskonałej jakości silosów pionowych LAIFE, który zaopatruje producentów betoniarni w całej Europie. Innym interesującym produktem, który znajduje zastosowanie w instalacjach mobilnych jest silos poziomy SAMI. Tu także możemy poszczycić się wieloletnią współpracą. Dokładny opis znajduje się w dziale „Silosy do cementu pionowe i poziome”

 

CEEU

 

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin