Prefabrykacja betonowa

 

Prefabrykacja elementów betonowych to najbardziej dynamicznie rozwijający się segment branży budowlanej. Rosnące koszty pracy oraz brak wystarczającej ilości pracowników - zmuszają firmy budowlane do poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Taką alternatywę daje prefabrykacja. Najczęściej wymieniane zalety to: szybkość montażu, dokładność, idealna powtarzalność produktów, nieporównywalnie mniejsza pracochłonność na placu budowy.  Prefabrykaty współcześnie wytwarzane w niczym nie przypominają wyglądem i jakością powierzchni- produktów pochodzących z osławionych fabryk domów z poprzedniej epoki. Większość prawidłowo wykonanych elementów prefabrykowanych spełnia warunki betonów architektonicznych, nie ma tu konieczności pracochłonnych i kosztownych operacji wykańczania powierzchni. Wieloletni partner Ciepiela Technology Promotion- firma NORDIMPIANTI jest jednym ze światowych liderów – dostawców kompletnych linii produkcyjnych do wytwarzania elementów strunobetonowych. Na linii NORDIMPIANTI można wyprodukować wszystko, co przewidziane do zbrojenia strunami. Od niewielkich teowników, słupków do jabłek i nadproży, przez różnego rodzaju płyty żebrowane aż do sztandarowego produktu uzyskiwanego przez extruder NORDIMPIANTI- płyt wielokanałowych. NORDIMPIANTI jako jedyny na świecie dostawca- oferuje płyty o grubości nawet 1 metra. Bardzo ważna informacja o NORDIMPIANTI: posiadamy wszystkie możliwe typy maszyn do produkcji strunobetonów: slipformer, wet casting, extruder. Zatem zawsze możemy dobrać optymalne urządzenie do wytworzenia danego produktu. Najlepszy przykład do płyta wielokanałowa. Można ją wytworzyć za pomocą wet casting, można za pomocą slipformera. Ale należy wykonać ją extruderem, który zapewnia najlepsze zagęszczenie mieszanki i najlżejszy ale tak samo wytrzymały produkt.  Więcej informacji znajduje się  w dziale „Linie do produkcji strunobetonów NORDIMPIANTI”. Pewnych prefabrykatów nie da się wykonać na linii NORDIMPIANTI. Takim komplementarnym dostawcą wszelkich innych form jest lider na rynku włoskim – obecny na rynku prefabrykatów od 50 lat – BIANCHI. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą formę indywidualnie zaprojektowaną pod potrzeby klienta. Formy mogą być zbrojone siatką, prętami, ale także strunami. Formy BIANCHI charakteryzuje doskonała jakość uzyskiwanych w nich prefabrykatów. Ściany, panele, belki, płyty dwuteowe, zbiorniki, schody .. i wiele innych. Aktualnie trzy produkty BIANCHI budzą największe zainteresowanie: formy 3-d - trójwymiarowe do produkcji kompletnych budynków o niedużych gabarytach, formy do produkcji betonowych zbiorników retencyjnych oraz doskonałej jakości stoły uchylne do produkcji ścian i paneli.  Mając na uwadze rządowe programy dofinansowania- zbiorniki retencyjne będą coraz bardziej poszukiwanym produktem na rynku w Polsce.  Więcej informacji w dziale „Formy i stoły uchylne Bianchi”.

 

W miarę rozwoju rynku – rosną oczekiwania klientów. Takim przykładem odpowiedzi na rosnące potrzeby dojrzałych rynków – jest specjalistyczne urządzenie do obróbki powierzchni betonowych MAEMA. Po osiągnięciu sukcesu na rynkach USA, Kanady, Australii oraz Skandynawii- MAEMA słusznie oczekuje wzrostu zainteresowania swoimi urządzeniami w Polsce. Urządzenia do obróbki dużych powierzchni BelleCrete lub do bloczków i kostki – Stepper już funkcjonują w Polsce. Koncepcja MAEMA przypomina obrabiarkę numeryczną wyposażoną w szybko wymienne głowice, która w zależności od aktualnego oprzyrządowania może powierzchnie betonowe kalibrować, szczotkować, młotkować, szlifować, polerować, frezować. Zatem jedna maszyna jest w stanie zastąpić kilka osobnych linii produkcyjnych. A lustrzana powierzchnia zwykłej kostki naprawdę robi ogromnie wrażenie. Dzięki opatentowanym specjalnym uchwytom, maszyny Stepper mogą obrabiać całe warstwy drobnych elementów dostarczanych na paletach. Inna cecha charakterystyczna to możliwość obróbki nie tylko płaskiej powierzchni z góry, ale także boków lub fazowania. MAEMA zyskała popularność dzięki unikalnej możliwości obróbki powierzchni nie płaskich. Efekt jest zniewalający. Więcej informacji w dziale „Urządzenia do obróbki powierzchni betonowych MAEMA”.

 

CEEU

 

 

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin