POMPY I POMPOGRUSZKI DO BETONU

 

SERMAC Srl  powstały  w Mediolanie w 1989 jest obecnie jednym ze światowych liderów produkcji pomp do betonu zabudowywanych na podwoziach samochodowych. Rodzinna firma założona przez  Vitaliano Del Zotto & Dario Viello miała swe początki jako oddział amerykańskiej korporacji  Worthington Ltd. Pierwsze pompy SERMAC sprawdziły się na konkurencyjnych rynkach Azji - Korea, Chiny, Taiwan, Filipiny. Dysponując własnym działem rozwoju i własnym unikalnym biurem konstrukcyjnym – SERMAC z wielkim sukcesem wszedł na rynki wszystkich krajów Europy. Należy zwrócić uwagę, że SERMAC specjalizuje się wyłącznie w pompach do betonu. I może właśnie wysoka specjalizacja pozwoliła SERMAC na zdobycie kolejnych światowych rynków takich jak USA, Australia, Bliski Wschód. Obecnie SERMAC jest stale obecny w przeszło 30 krajach. Źródłem sukcesu SERMAC jest perfekcyjny projekt  pomp oraz przestrzeganie najwyższych standardów w procesie produkcji, która odbywa się w trzech zakładach w Mediolanie. W pompach SERMAC są stosowane najwyższej jakości podzespoły światowych liderów pochodzące z Europy (głównie z Włoch i Niemiec). Produkcja pomp

SERMAC jest objęta systemem kontroli jakości UNI EN ISO 9001:2015.  Pompy SERMAC są niezawodne, proste w obsłudze i zaprojektowane z dużym marginesem bezpieczeństwa. Bezpieczna i bezproblemowa eksploatacja sprawiła, że SERMAC jest podstawową marką dla wielkich firm specjalizujących się w pompowaniu betonu na całym świecie.

 

Obecnie w zakładach SERMAC w Mediolanie jest produkowanych 12 modeli pomp wyposażonych w najnowocześniejszy system przednich teleskopowych podpór „x” o długościach wysięgów od 20 do 65 metrów. Powstają tu także 4 modele pompo gruszek od 21 do 33 metrów. SERMAC produkuje także pompy wózkowe oraz maszty stacjonarne.

 

Misja SERMAC: “projektujemy, budujemy i dostarczamy pompy do betonu dla branży betonowej na całym świecie. Nasze pompy mają opinię wyjątkowo solidnych, najwyższej jakości i łatwych w eksploatacji, co przekłada się na wydajną i bezproblemową pracę na placach budów”

 

ce ue

 

 

filmy

Filmy i publikacje

 

SERMAC

 

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE