ZENITH 5Z36

ZENITH 5Z36

Zenith 5Z36 to jeden z najlepiej sprzedających się modeli SERMAC od czasu jego premiery na targach Bauma w 2010 w Monachium. Jest to niezwykle wszechstronny model, który sprawdza się tak samo dobrze w każdych warunkach pracy, zarówno w ciasnych ulicach miast i w pomieszczeniach zamkniętych (hale, budynki przemysłowe), jak i na otwartych przestrzeniach.

Dzięki 5 ramionom składanym w „z” jest w stanie wykonać prace w miejscach niedostępnych nawet dla dłuższych pomp o mniejszej liczbie sekcji. Wyróżnikiem tej produkowanej niezmiennie od 2010 roku pompy jest jej niewielka waga, zaledwie 26 ton. Pompa jest standardowo zabudowywana na podwoziach 3-osiowych o rozstawie osi od 3900 do 4200 mm.  Dzięki niewielkiej wadze uzyskanej w efekcie stosowania wysoko wytrzymałych stali WELDOX, mimo długości wysięgu 36 m, pompa wymaga do rozstawienia niewiele miejsca: przednie łapy 6,3 m tylne 6m. Łapy są wysuwane a nie otwierane, co dodatkowo ułatwia rozstawienie się na niewielkiej powierzchni. Wysokość rozkładania masztu wynosi jedynie 6 750 mm.

 

Dostępne są zespoły pompujące typu S8 i G9.

 

Zespół pompujący S8 daje nam możliwości wydajności i ciśnienia od strony tłoczyska:

- 130m3/godzinę i 61 bar

- 150m3/godzinę i 76 bar

 

Zespół pompujący G9 daje nam możliwości wydajności i ciśnienia od strony tłoka:

- 100m3/godzinę i 85 bar

- 158m3/godzinę i 80 bar

 

Dostępna jest klasyczna i dwupłaszczowa wersja rurociągu o średnicy 125 mm.

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

Techniczne rozwiązania w pompach i  pompogruszkach  SERMAC łączą w sobie zalety bezpiecznej i solidnej stalowej konstrukcji. Sprawdzone i proste rozwiązania techniczne pozwalają na długoletnią bezawaryjną pracę maszyn. Zastosowano zunifikowane części zamienne, które są łatwo dostępne z magazynu Ciepiela Technology Promotion - przedstawiciela SERMAC w Polsce. Pompy i pompo gruszki SERMAC dzięki niezawodności i najwyższej jakości - osiągnęły wielki sukces na całym świecie.

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE