SIRIO 6RZ65

SIRIO 6RZ65

Pierwsza wyprodukowana w SERMAC najdłuższa w Europie pompa SIRIO 6RZ65 przyjechała do Polski w 2008 roku. Od tego czasu polski rynek stał się liczącym odbiorcą pomp SIRIO 6RZ65. Znane z trwałości i niezawodności stalowe pompy 6RZ65 pracują obecnie na wielu placach budowy w całym kraju. Ze względów technicznych, pompy SIRIO 6RZ65 są zabudowywane na sześcioosiowych podwoziach. Dzięki dodanym osiom naciski na najbardziej obciążone napędowe osie nie przekraczają 10,5 tony. Waga zestawu waha się w zależności od marki podwozia między 52 i 53 tony. Konstrukcja została sprawdzona na wielu pracujących maszynach na świecie od 2008 roku i charakteryzuje się dużą trwałością – solidnością – bezpieczeństwem. Dzięki doskonałemu projektowi oraz zastosowanym wysuwanym przednim teleskopowym podporom, pompa mimo wysięgu 65m potrzebuje wiele mniej miejsca do rozłożenia, niż krótsze konkurencyjne pompy. Długość zabudowanej pompy wynosi zaledwie 15,6m a szerokość rozstawionych podpór tylko 12,2m

 

Dostępne są zespoły pompujące typu S8 i G9.

 

Zespół pompujący S8 daje nam możliwości wydajności i ciśnienia od strony tłoczyska: 150m3/godzinę i 76 bar.

 

Zespół pompujący G9 daje nam możliwości wydajności i ciśnienia od strony tłoka:

- 100m3/godzinę i 85 bar

- 158m3/godzinę i 80 bar

- 194m3/godzinę i 80 bar

- 195m3/godzinę i 85 bar

 

Dostępna jest klasyczna i dwupłaszczowa wersja rurociągu o średnicy 125 mm, ale dla większych modeli takich jak SIRIO 6RZ65  zaleca się stosowanie rurociągów dwupłaszczowych.


Techniczne rozwiązania w pompach i  pompogruszkach  SERMAC łączą w sobie zalety bezpiecznej i solidnej stalowej konstrukcji. Sprawdzone i proste rozwiązania techniczne pozwalają na długoletnią bezawaryjną pracę maszyn. Zastosowano zunifikowane części zamienne, które są łatwo dostępne z magazynu Ciepiela Technology Promotion - przedstawiciela SERMAC w Polsce. Pompy i pompo gruszki SERMAC dzięki niezawodności i najwyższej jakości - osiągnęły wielki sukces na całym świecie.

 

 

filmy

Filmy i publikacje

 


ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE