Twinstar 4Z33

Twinstar 4Z33

Pompo gruszka SERMAC Twinstar 4Z33 to najdłuższa pompo gruszka oferowana przez SERMAC.

Zastosowano tu szereg rozwiązań z pompy o analogicznej długości. Tę unikalną maszynę można bardziej traktować jako pompę z dodanym bębnem do mieszanki, niż klasyczną pompo gruszkę. Pojemność gruszki to 7m3 ( geometryczna wielkość to 12m3). Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych stali WELDOX – konstrukcja pozostaje bardzo lekka, ale ze względu na dłuższy wysięg, dłuższe podpory- siłą rzeczy jest cięższa od pompo gruszki SERMAC Twinstar 4Z28 i waży łącznie z samochodem do 25 ton.  Idealny projekt oraz zastosowane materiały najwyższej jakości - dają użytkownikom naszej pompogruszki SERMAC Twinstar 4Z33 gwarancję pełnego bezpieczeństwa podczas pracy. Wysięgnik składa się z 4 sekcji składanych w „Z”. Wysokość rozkładania masztu wynosi 7,4 m. Podpory przednie rozsuwają się hydraulicznie na szerokość 5,5 m.

 

Tak jak w innych pompogruszkach SERMAC, maszt sterowany przez pilota, podobnie jak regulacja wydajności.  Na kracie kosza zabudowany wibrator również sterowany pilotem. Każdy pojazd wyposażamy w płyty do podłożenia pod łapy stabilizatora. Na koszu montujemy dodatkowe oświetlenie. W pompo gruszce SERMAC Twinstar 4Z33 stosujemy rurociąg o średnicy 112,5 mm. Może to być  jednopłaszczowy rurociąg ze stali o wysokiej odporności na ścieranie lub  rurociąg dwupłaszczowy – od najlepszych na świecie producentów takich rur. Tak jak we wszystkich pompach i pompo gruszkach SERMAC – możemy na zamówienie dodać zaciskacz „stop-flow”. W pompo gruszce SERMAC Twinstar 4Z33 używamy alternatywnie dwa zespoły pompujące  54bar lub 70 bar. Uzyskiwana wydajność 73 m³/h. Każda pompo gruszka SERMAC Twinstar 4Z33 jest wyposażona w membranową pompę wody wysokiego ciśnienia ( 230l/min, 13 bar).

 

Pompo gruszka SERMAC Twinstar 4Z33 oferuje wysięg ramienia mierzony w pionie 32,2 m. Pompo gruszka SERMAC Twinstar 4Z33 dzięki bardzo solidnej konstrukcji – sprawdza się wśród licznych klientów w całej Europie już od 10 lat. Nieskomplikowana solidna konstrukcja i szczególnie bezpieczna eksploatacja – to główne zalety pompo gruszki SERMAC Twinstar 4Z33.

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

Techniczne rozwiązania w pompogruszkach  SERMAC Twinstar 3Z21, 3Z24, 4Z28 oraz 4Z33 mają te same cechy: bezpieczna i solidna stalowa konstrukcja, proste rozwiązania techniczne pozwalające na długoletnią bezawaryjną pracę maszyny, zunifikowane części zamienne i co za tym idzie- łatwa ich dostępność z magazynu Ciepiela Technology Promotion - przedstawiciela SERMAC w Polsce.Pompo gruszki SERMAC Twinstar używane do pompowania betonu – dzięki niezawodności pracy- osiągnęły wielki sukces praktycznie w całej Europie. 

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin