Twinstar 3Z24

Twinstar 3Z24

Zabudowa pompo gruszką SERMAC  TWINSTAR 3Z24 jest chętnie używana w trudniejszych warunkach terenowych, gdzie długość wysięgu nie jest głównym parametrem decydującym o wyborze. Istotną zaletą tej pompogruszki jest jej niska waga- w komplecie z podwoziem waży jedynie do 20 ton. Kompaktowa konstrukcja z 3 sekcyjnym wysięgnikiem składanym w „Z” cieszy się także  powodzeniem na budowach, gdzie jest niewielka ilość miejsca do rozstawienia maszyny. Rozstaw przednich podpór wysuwanych hydraulicznie  to tylko 3900 mm. Wysokość rozkładania masztu 6,9 m pozwala na pracę wewnątrz hal. Bęben gruszki o pojemności 8,5 m3 ( geometryczna wielkość bębna to 12 m3) . W pompo gruszce SERMAC Twinstar 3Z24 są dostępne zespoły pompujące  54bar lub 70 bar. Uzyskiwana wydajność 73 m³/h.

 

Maszt jest sterowany proporcjonalnie za pomocą pilota, również w taki sposób regulowana wydajność. Pilot umożliwia pracę masztu z  podwójną prędkością. Na kracie kosza zamontowano wibrator również sterowany pilotem. Do każdego pojazdu dodajemy płyty do podłożenia pod łapy stabilizatora. Na koszu standardowo jest mocowane dodatkowe oświetlenie.

Pompogruszka SERMAC Twinstar 3Z24 jest wyposażona w rurociąg o średnicy 100mm  jednopłaszczowy ze stali o wysokiej odporności na ścieranie lub jako opcja- w rurociąg dwupłaszczowy – od najlepszych na świecie producentów takich rur. Gumowa rura na zakończeniu rurociągu może być wyposażona na zamówienie w zaciskacz „stop-flow”.

 

Ze względu na kompaktową zabudowę, pompo gruszka SERMAC Twinstar 3Z24 zabudowana na osobnej ramie jest szczególnie polecana do pracy w trudnym górskim terenie.

Doskonały projekt i materiały użyte do konstrukcji pompo gruszki SERMAC Twinstar 3Z24 zapewniają wiele lat bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji.

 

Pomppogruszka Twinstar 3Z24 wymiary

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

Techniczne rozwiązania w pompogruszkach  SERMAC Twinstar 3Z21, 3Z24, 4Z28 oraz 4Z33 mają te same cechy: bezpieczna i solidna stalowa konstrukcja, proste rozwiązania techniczne pozwalające na długoletnią bezawaryjną pracę maszyny, zunifikowane części zamienne i co za tym idzie- łatwa ich dostępność z magazynu Ciepiela Technology Promotion - przedstawiciela SERMAC w Polsce.Pompo gruszki SERMAC Twinstar używane do pompowania betonu – dzięki niezawodności pracy- osiągnęły wielki sukces praktycznie w całej Europie. 

 

Pompogruszka - Twinstar 3Z24

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin