fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION Część 4.

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W

CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION

Część 4.

  • Mam na imię Daniel

Z Firmą Ciepiela Technology Promotion jestem związany od maja 2017 roku. Zacząłem pracować jako serwisant pomp i pompogruszek do betonu. Liczne kursy i szkolenia, jakie przeszedłem w firmie, pozwoliły mi zostać specjalistą w dziedzinie hydrauliki siłowej oraz mechaniki, co było również rozwijaniem moich zainteresowań. W ostatnim czasie zdobyłem wiedzę i doskonalę ją w dziedzinie diagnostyki i napraw sterowań do pomp i pompogruszek do betonu. Urządzenia, jakie naprawiamy w serwisie to sterowania AUTEC, SCANRECO, HETRONIC.

Aktualnie jestem kierownikiem działu serwisu pomp i pompo-gruszek do betonu i choć czasem trudno połączyć pracę zza biurka z pracą na hali serwisowej, to daje mi ona dużo satysfakcji. Serwisujemy głównie pompy i pompo-gruszki Sermac. Często przyjmujemy też do naprawy maszyny Cifa, Schwing, Putzmeister oraz innych marek.

Serwis Ciepiela Technology Promotion uczestniczy także w naprawach mieszalników do betonu, betoniarni, linii do produkcji strunobetonów oraz innych maszyn do betonu, których dystrybutorem na Polskę jest Ciepiela Technology Promotion.

Bardzo lubię swoją pracę i cieszę się, że mogę w tej firmie zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.

  • Mam na imię Jarek

W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję od 2020 roku i to tutaj zetknąłem się pierwszy z maszynami do produkcji i dystrybucji betonu. Z wykształcenia jestem mechanikiem.

Samodzielnym serwisantem stałem się już po 6. miesiącach pracy w bazie serwisowo-magazynowej w Lipiu.

Przy naprawach pomp i pompogruszek do betonu specjalizuję się w układach hydraulicznych. Naprawiam pompy hydrauliczne oraz rozdzielacze hydrauliczne.

Ze zwykłymi naprawami mechanicznymi takimi jak wymiana uszczelnienia zasuwy S-valve czy wymiana rurociągu również sobie radzę.

Prywatnie interesuję się mechaniką oraz strzelectwem sportowym.

  • Zespół serwisowy Ciepiela Technology Promotion 

tworzy grupa mechaników z pasją, mechaników, którzy lubią swoją pracę, chcą się rozwijać i poznawać nowe dziedziny maszyn związanych z betonem.

Najstarszym i najbardziej doświadczonym pracownikiem jest

  • Ryszard

pracujący w firmie od początku działalności serwisu. Początkowo były to wyjazdy do uruchomień pomp oraz pomporuszek do betonu Sermac. Ekipa, w składzie której był Pan Rysio od początku istnienia serwisu, poruszała się po całej Polsce. Firma Ciepiela Technology Promotion sprzedaje kilkadziesiąt pomp i pompogruszek do betonu rocznie, więc serwis od początku działalności miał co robić. Przy serwisie pogwarancyjnym wiele napraw odbywało i odbywa się stacjonarnie w bazie serwisowo magazynowej mieszczącej się w Lipiu koło Grójca.

Łożyskowanie zasuwy w pompie czy pompogruszce do betonu nie stanowi dla Pana Rysia żadnego problemu dzięki latom doświadczeń. Młoda kadra z powodzeniem może uczyć się fachu od pioniera.

  • Serhii

dołączył do naszego zespołu w 2017 roku, jest on obywatelem Ukrainy mieszkającym od wielu lat w Polsce. Przez ten czas doskonale poznał tutejsze obyczaje i bardzo dobrze opanował nasz język ojczysty. Początkowo Serhii wykonywał proste naprawy, przeglądy maszyn oraz kontrolował stan maszyn, które przyjeżdżały do Polski z fabryki Sermac. Serhii obecnie zajmuje się naprawą siłowników hydraulicznych do pomp do betonu, łożyskowań pomp i pompogruszek do betonu. Spawanie i tworzenie narządzi do ułatwienia napraw, również nie stanowi dla niego problemu.

  • Cezary

jest najmłodszym pracownikiem działu serwisu, co nie znaczy, że najsłabszym. Jego atutem jest siła i tężyzna fizyczna. Cezary wspomaga kolegów w naprawach mechanicznych pompogruszek do betonu, ale naprawy obwodów hydraulicznych w pompach do betonu czy naprawy elektryczne też nie stanowią dla niego problemu.

Wszyscy pracownicy działu serwisu w Ciepiela Technology Promotion są dla siebie życzliwi i wspierają się nawzajem w myśl zasady jeden za wszystkich wszyscy za jednego. W tej ekipie nie ma tematów, których nie da się rozwiązać 😉.