fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION Część 3

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W

CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION

Część 3.

  • Mam na imię Mila

Jestem mgr. inżynierem budownictwa oraz mgr ekonomii. W branży budowlanej działam od 25 lat, z Ciepiela Technology Promotion współpracuję od 20 lat.

Koordynuję sprzedaż mieszalników do betonu, betoniarni, recyklingów, silosów poziomych i pionowych oraz podzespołów do linii technologicznych.

Nadzoruję projekty od etapu koncepcji, uzgodnień z klientami, doboru i konfiguracji urządzeń, poprzez produkcję w fabryce, aż po dostawę na miejsce instalacji.

Jako „łącznik” między Klientem a Fabryką, dbam o to, aby każdy etap był przeprowadzony profesjonalnie i zakończony sukcesem.

Kluczowy jest dla mnie stały kontakt z fabrykami, które reprezentujemy – SICOMA OMG Group – producentem mieszalników do betonu, Marcantonini – producentem betoniarni wieżowych i systemów do transportu i rozściełania betonu, SAMI – producentem silosów poziomych, C&B2 – producentem recyklingów do betonu.

Dużą wagę przywiązuję do utrzymania profesjonalnych i sympatycznych kontaktów z firmami inżynieryjnymi, które współpracują stale z Ciepiela Technology Promotion oraz z klientami końcowymi, również po zamknięciu projektów, dając im pełne wsparcie posprzedażowe.

  • Mam na imię Janusz

Jestem Dyrektorem Technicznym w Ciepiela Technology Promotion.

Od zawsze jestem związany z naprawą maszyn i samochodów. W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję od 22 lat W przypadku pomp i pompogruszek Sermac zajmuję się obsługą posprzedażną oraz maszyn używanych, jakie różnymi kanałami trafiają na nasz rynek. Wszelkie problemy techniczne rozwiązujemy we współpracy z producentem pomp – fabryką Sermac. Wraz ze wzrostem oferty CTP, wzrosła też różnorodność obsługiwanych maszyn. Bliskie, często osobiste kontakty z technikami Sermac, Bianchi, Nordimpianti i Sicoma ułatwiają komunikację i współpracę. Staramy się pomagać naszym klientom nie tylko w czasie gwarancji maszyny do betonu, ale i po niej.

Zgromadzona przez nasz serwis wiedza, umożliwiła uzyskanie przez Ciepiela Technology Promotion uprawnień dozorowych TDT do badań i napraw pomp do betonu.

  • Mam na imię Agata

W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję krótko, bo nieco ponad rok. Krótki staż nie wpływa jednak na mój poziom wiedzy i znajomości produktów obecnych w naszej działalności, takich jak pompy i pompogruszki do betonu, mieszalniki do betonu czy też formy i linie do prefabrykacji. Wiedzę zdobyłam dzięki szkoleniom, spotkaniom i konsultacjom z doświadczonymi pracownikami. Do moich głównych obowiązków należy pozyskiwanie nowych klientów, którzy jeszcze z nami nie współpracują, a są chętni, by poznać marki, których dystrybutorem jesteśmy – Sermac, Sicoma, Nordimpianti, Bianchi, Marcantonini, Maema. Mimo iż na co dzień pracuję w formie zdalnej, jestem w stanie pracować na najwyższym możliwym poziomie. Wszystko to jest możliwe dzięki cudownej i przyjaznej atmosferze, jaka panuje między pracownikami, a także dzięki świetnie rozwiniętej łączności technologicznej. Praca w Ciepiela Technology Promotion daje mi bardzo dużo satysfakcji i ogromne perspektywy na dalszy rozwój.

  • Mam na imię Janusz

W firmie Ciepiela Technology Promotion odpowiadam za dział dźwignic. Mam 22 lata doświadczenia w tej branży i chętnie spotykam się z klientami, aby rozwiązać ich problemy dźwignicowe. Zazwyczaj tego problemu nie da się rozwiązać telefonicznie. Dopiero w czasie wizji lokalnej u klienta po ustaleniu potrzeb i możliwości technicznych można znaleźć właściwe rozwiązanie. W zależności od sytuacji będzie to suwnica natorowa, suwnice lekkie lub żurawie słupowe albo przyścienne. Oprócz dźwignic oferuję naszym klientom części zamienne do wszystkich urządzeń dźwigowych spotykanych na rynku.