fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION Część 2

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W

CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION

Część 2.

  • Mam na imię Darek

Z firmą Ciepiela Technology związany jestem od 2016 roku.

Początkowo zatrudniony zostałem na stanowisku magazyniera, co pozwoliło mi w zdobyciu niezbędnego doświadczenia w obyciu z częściami zamiennymi do pompogruszek, pomp, czy mieszalników do betonu.

Kolejnym etapem mojej współpracy z firmą było przejście na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży, co dało mi możliwość oficjalnego oferowania klientom części zamiennych do wszelkiego typu maszyn związanych z produkcją, czy pompowaniem betonu, jak również sprzedaży nowych i używanych pomp i pompogruszek marki Sermac.

Trzy lata spędzone na ww. stanowisku i zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliły mi w obecnej chwili na objęcie dodatkowego stanowiska, jakim jest Koordynowanie prac serwisu.

Wdrażam się także w nowe zagadnienia związane z prefabrykacją betonu, poznając takie marki jak: NORDIMPIANTI – fabryki zajmującej się produkcją linii do prefabrykacji strunobetonowej, czy BIANCHI, producenta odpowiedzialnego za produkcję form i stołów uchylnych.

W firmie duży nacisk stawia się  na rozwój pracownika, organizując szkolenia krajowe w trakcie uruchamiania naszych nowych inwestycji, jak również zagraniczne w europejskich siedzibach takich firm jak Sermac produkujących pompogruszki i pompy do podawania mieszanki betonowej, czy Sicoma zajmującej się produkcją mieszalników do wytwarzania mieszanki betonowej.

Coraz trudniejsze nowe wyzwania dają mi dodatkową motywację i chęć do wdrażania się w nowe zagadnienia, a dzięki zespołowi, z którym pracuję każdy dzień w pracy to czysta przyjemność.

  • Mam na imię Paweł. 

W firmie Ciepiela Technology Promotion zostałem zatrudniony w 2011 roku jako asystent magazyniera. Rozpocząłem naukę systemu magazynowego SAP BO oraz poznałem obszerny asortyment części zamiennych do pomp i pompogruszek, mieszalników do betonu, betoniarni oraz linii do produkcji elementów strunobetonowych.  Zajmowałem się przyjmowaniem dostaw i realizacją zamówień. Po dwóch latach nauki awansowałem na specjalistę ds. części zamiennych, poszerzając swoją wiedzę techniczną związaną z pompami do betonu. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn ze stopniem inżyniera

W 2014 roku objąłem stanowisko kierownika magazynu. Praca na tym stanowisku jest wymagająca i przynosi mi wiele satysfakcji. Dbam o płynne dostawy do magazynu, uzgadniam zakresy dostaw z producentami części, koordynuję pracę magazynierów i wystawiam dokumenty sprzedażowe.

  • Mam na imię Piotrek.

W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję od 2013 roku.

Zostałem zatrudniony jako asystent do spraw części zamiennych. Podczas pracy na magazynie uzyskałem obszerną wiedzę na temat części do pomp do betonu, pompogruszek oraz mieszalników.

W tym także na temat działania takich skomplikowanych urządzeń jak układy centralnego smarowania czy pracy hydrauliki.

Aktualnie jestem zastępcą kierownika magazynu. Moim zadaniem jest kontakt z klientem i oferowanie części zamiennych.

Do moich obowiązków należy także zaopatrywanie magazynu we wszystkie części zamienne do pomp i gruszkopomp. Zajmuję się także organizacją transportu zarówno części zamiennych, jak i maszyn do betonu sprzedawanych przez naszą firmę.

Nasz magazyn jest bogato zaopatrzony w części zamienne do maszyn Sermac, Cifa oraz mieszalników Sicoma. Jeżeli nie posiadamy danej części na magazynie, to w ciągu paru dni jesteśmy w stanie ją sprowadzić i dostarczyć do klienta.

Każde nowe zapytanie niesie nowe wyzwania w sprawie części zamiennych.

  • Mam na imię Marcin

W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję od 2017 roku. Pracę rozpocząłem na stanowisku Magazyniera. Z miesiąca na miesiąc zdobywałem nową wiedzę na temat części zamiennych do pomp do betonu, betoniarni oraz mieszalników do betonu.

Aktualnie zajmuję się oferowaniem części do maszyn związanych z betonem oraz jestem spedytorem firmy Ciepiela Technology Promotion.

Nasza firma rozwija się bardzo szybko i prężnie. Posiadamy trzy magazyny, do których zjeżdża kilkanaście dostaw tygodniowo z częściami zamiennymi do pomp do betonu, betoniarni oraz mieszalników.

  • Mam na imię Wojtek

W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję dopiero rok. Zostałem przyjęty jako pomocnik magazyniera, a następnie po upływie 3-miesięcznego okresu próbnego awansowałem na stanowisko młodszego magazyniera. Przez tak krótki okres udało mi się zapoznać z budową pompogruszek oraz pomp do betonu takich marek jak: Sermac, Cifa czy Putzmaister oraz mieszalników do betonu firmy Sicoma.

Dzięki firmie Ciepiela Technology Promotion, która mocno stawia na rozwój pracownika, zdobyłem niezbędne do pracy uprawnienia między innymi operatora pomp i pompogruszek oraz operatora wózków widłowych wysokiego składowania, a także zapoznałem się z systemem magazynowym SAP.

  • Mam na imię Michał

W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję od 2019 roku.

Zatrudniony zostałem na stanowisku magazyniera. Dzięki pracy na tym stanowisku zyskałem możliwość poznania części zamiennych i maszyn, jakimi są pompy i pompogruszki do podawania mieszanki betonowej, jak również mieszalniki do wytwarzania mieszanki betonowej. Warto nadmienić, że nigdy wcześniej nie miałem styczności z takimi maszynami, a dzięki ludziom, z którymi na co dzień pracuję, mogę poszerzać swoją wiedzę ze świata betonu.

W firmie Ciepiela Technology Promotion poznałem wiele ciekawych osób, jak również mam możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych takich jak uzyskanie uprawnień na wózki widłowe, czy obsługa systemu SAP.