fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION część 1

O NAS, CZYLI „WHO IS WHO” W CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION

Część 1.

  • Mam na imię Agnieszka.

W firmie Ciepiela Technology Promotion pracuję od 2011 roku.

Pierwszym moim zadaniem po rozpoczęciu pracy, było zorganizowanie bazy serwisowo-magazynowej w Lipiu.

Liczne szkolenia w trakcie trwania zatrudnienia pozwoliły mi zdobyć obszerną wiedzę z zakresu części zamiennych do pomp do betonu oraz mieszalników do betonu.

Aktualnie zajmuję się zarządzaniem bazą w Lipiu, która w ciągu ostatnich 10 lat rozwinęła się doskonale.

Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych do pomp do betonu oraz mieszalników do betonu i betoniarni.

Doskonale wyposażona hala serwisowa jest w stanie przyjąć kilka pomp i pompogruszek na naprawę.

Dwie mobilne ekipy serwisowe dojadą do klienta w każde miejsce, zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

  • Witajcie, jestem Iza.

To ja Was witam, gdy odwiedzicie naszą bazę w Lipiu z magazynem części zamiennych do maszyn do betonu oraz serwisem pomp do betonu.

Jestem pracownikiem z krótkim stażem pracy, bo pracuję dopiero dwa lata, ale od początku czuję tutaj rodzinną atmosferę.

Każdy dzień w firmie Ciepiela Technolog Promotion jest wyzwaniem i pozwala się rozwijać, najbardziej podoba mi się to, że firma inwestuje w rozwój swoich pracowników poprzez przeprowadzenie różnych szkoleń m.in. kurs pierwszej pomocy, nauka języka angielskiego, kurs operatorów pomp do mieszanki betonowej i wiele innych.

Zajmuję się obsługą sekretariatu, zaopatrzeniem biura, a także pomagam naszym koleżankom i kolegom z magazynu i serwisu w załatwianiu formalności administracyjnych.

Od ponad roku usprawniam pracę serwisu od strony biurowej, pomagam załatwiać formalności związane z dozorem TDT Państwa maszyn.

 

  • Mam na imię Iwona

Z firmą Ciepiela Technology Promotion związana jestem od 2015 roku.

Swoją pracę zaczęłam jako asystentka serwisu, pomagając naszej ekipie serwisowej w organizacji dnia pracy, działaniach administracyjnych oraz przede wszystkim koordynacji badań eksploatacyjnych, oraz okresowych pomp i pompogruszek do betonu z Transportowym Dozorem Technicznym.

W dziale serwisu na bieżąco staramy się rozwiązywać problemy naszych klientów. Pomagamy uzyskać pozwolenia na eksploatację nowych maszyn budowlanych oraz krajowe indywidualne dopuszczenia pojazdów typu pompy i pompogruszki do poruszania się po drogach.

Doświadczenie nabyte przez lata pracy pozwoliło mi na rozwój umiejętności oraz awans na kolejne stawisko w dziale księgowym.

Tutaj realizuję się jako księgowa, co wiąże się bezpośrednio z moim wykształceniem.

Zajmuję się księgowaniem oraz wystawianiem dokumentów sprzedaży i zakupu dla naszych kontrahentów z Polski, jak i z zagranicy.  

Bardzo cenię sobie pracę w firmie Ciepiela Technology Promotion.

Daje mi satysfakcję oraz poczucie bezpieczeństwa.

 

  • Mam na imię Marta

Z firmą Ciepiela Technology Promotion związana jestem od 2012 roku.

Zostałam zatrudniona jako technik prac biurowych. Doświadczenie, jakiego nabyłam przez lata, dało mi możliwość zajęcia się w całości działem administracji i od kilku lat zajmuję się właśnie tym działem w naszej firmie jako specjalista ds. administracji.

Wspieram między innymi nasz magazyn oraz serwis i wystawiam dokumenty dotyczące sprzedaży części zamiennych i usług serwisowych.

Ostatnio organizuję także wyjazdy klientów do fabryk, które reprezentujemy na polskim rynku. Głównie do: Sicomy — producenta mieszalników do betonu, Marcantonini — producenta betoniarni i systemów transportu betonu w hali, Nordimpianti — producenta linii do prefabrykacji strunobetonowej, a także Bianchi — producenta form i stołów uchylnych. Coraz większe zainteresowanie naszych klientów wzbudza też Maema — producent linii do powierzchni betonowych, dzięki którym można zmienić beton w produkt niezwykle piękny i ekskluzywny.

Pojawiające się coraz to nowsze i trudniejsze zadania, którym staram się sprostać, dają wiele motywacji do działania.

Dzięki wspaniałej atmosferze w pracy oraz cudownym ludziom, z którymi na co dzień się spotykam, ta praca sprawia mi wiele radości. To wspaniałe pracować z takimi ludźmi w tak prężnie rozwijającej się firmie.