CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION

Ciepiela Technology Promotion to rodzinna firma z tradycją i zasadami, która powstała w 2000 roku i stale się rozwija.

Ciepiela Technology Promotion to zespół najwyższej klasy specjalistów z unikalnym doświadczeniem.

Oferujemy profesjonalną i uczciwą obsługę.

Zapraszamy do współpracy.

 


 

Jesteśmy doświadczonym dostawcą mieszalników do betonu, pomp do betonu i pompo gruszek, linii do produkcji elementów strunobetonowych, betoniarni, systemów transportu i dystrybucji mieszanki betonowej, stołów uchylnych i form do prefabrykacji, urządzeń do obróbki powierzchni betonowych. Oferujemy części zamienne do wszystkich urządzeń związanych z produkcją, transportem betonu. Posiadamy w naszej ofercie także wszelkie urządzenia dźwignicowe. Współpracujemy z najlepszymi na świecie dostawcami- głównie z Włoch. Zapewniamy sprawdzone i najlepsze jakościowo rozwiązania technologiczne. Dla wygody naszych Klientów prowadzimy na miejscu obfity magazyn części zamiennych zarządzany systemem SAP.

Naszym celem jest zapewnienie szybkiej i sprawnej obsługi na czas.

 

Nasi wybrani partnerzy to między innymi:

 

 

 

 

sermac

SERMAC – wyspecjalizowany producent pomp do betonu i pompogruszek dostarczający nieprzerwanie od 1989 roku na światowy rynek rocznie setki maszyn najwyższej jakości. Nowoczesna fabryka pod Mediolanem oraz własne biuro konstrukcyjne są gwarancją produktów najwyższej jakości. Zakres długości wysięgów produkowanych pomp zawiera się w granicach od 21 m do 65 m. Pompo gruszki SERMAC są wytwarzane w czterech wersjach: 21, 24, 28 i 33 m. Produkowane w SERMAC pompy i pompo gruszki słyną z legendarnej trwałości oraz gwarantują absolutne bezpieczeństwo dla użytkowników.

sermac

 


 

 

 

Sicoma&OMG – najwyższej jakości mieszalniki do produkcji betonu dwuwałowe i planetarne dostępne w pełnym zakresie wydajności. Zastosowana technologia oraz niezawodność sprawiają, że SICOMA & OMG został największym producentem mieszalników do betonu na świecie w 2007 roku. Firma jest właścicielem kilkudziesięciu patentów, prowadzi wyspecjalizowaną produkcję mieszalników do betonu od 1947 r. w zakładach w Perugii. Nasze mieszalniki obsługują najważniejsze budowy w Polsce, między innymi budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Obecnie mamy w serwisie ponad 300 mieszalników SICOMA OMG w całej Polsce.

 

sima

 

 

 


 

 

 

alife

Laife – silosy na cement cechujące się dużą odpornością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz najwyższą światową jakością. Firma jest poddostawcą dla najbardziej renomowanych na świecie producentów betoniarni.

lajfe

 


 

 

 

nordimpiant

Nordipianti – uznany na świecie producent najnowocześniejszych linii technologicznych do produkcji elementów strunobetonowych. Jako jedna z niewielu firm posiada w swojej ofercie zarówno technologię wytłaczarki (extruder), jak również formiarki (slip former), co pozwala na produkcję pełnej gamy produktów za pomocą urządzeń NORDIMPIANTI. Dzięki ciągłemu rozwojowi-
NORDIMPIANTI jest uznawane za najlepszego na świecie dostawcę linii do produkcji sprężanych płyt kanałowych. Obecnie w Polsce pracuje wiele maszyn Nordimpianti.

 

 


 

 

 

ESSER

Esser – najwyższej jakości rurociągi dwuścienne (i nie tylko) do pomp do betonu. Firma Esser-Werke znana jest na całym świecie, wszędzie tam, gdzie pompuje się beton. Solidne, niezawodne, trwałe – takie właśnie są rury niemieckiego producenta. Produkty Esser-Werke polecamy wszystkim tym, którzy lubią czuć się pewnie na placu budowy.

ESSER

 

 


 

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy lub udzielimy rady. Zapraszamy


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE