fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

NOWE MODELE SERMAC

prosta obsługa – niezawodność – najwyższa jakość

Biura konstrukcyjne SERMAC, po wielkim sukcesie najdłuższej w Europie i świetnie się sprzedającej pompy do betonu o długości 65 metrów wprowadziły na rynek kolejno następujące nowe modele w okresie ostatniego roku: 5Z36; 5RZ46; 5RZ51. Niebawem pojawią się najnowsze modele o długości 56 oraz 70 metrów. Co wyróżnia pompy do betonu Sermac spośród innych dostępnych na rynku? Połączenie wypróbowanych ,bezpiecznych dla użytkownika rozwiązań technicznych z nowoczesnymi wysokowytrzymałymi gatunkami stali oraz najlepszymi na świecie komponentami. Nie testujemy na naszych klientach materiałów kompozytowych, opieramy się na najwyższej jakości stali. Poza doskonałym materiałem i wykonaniem – firma dokłada wiele starań przy dopracowaniu projektów- nasze konstrukcje są lekkie i wytrzymałościowo optymalne.

W obecnych czasach, gdy waga samochodu z zabudowaną na nim pompą do betonu jest jednym z bardzo ważnych parametrów, pompy SERMAC wygrywają z konkurencją, są dużo lżejsze.

Dużą popularność zdobył model Zenith 5Z32 zabudowany na trzyosiowym Mercedesie, w którym nacisk żadnej z osi nie przekracza 8 ton. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się najnowszy model pompy do betonu 5RZ46, który jest dużo lżejszy od konkurencyjnych pomp o nawet mniejszych długościach masztu. Dodatkowym atutem najnowszych pomp Sermac jest ich kompaktowa zabudowa na relatywnie krótkich podwoziach. I tak np. wspomniana pompa 5RZ46 może być zabudowana na każdym 4-osiowym podwoziu o rozstawie osi 4800 a jej całkowita długość mieści się w wymaganych 11 metrach. Całkowita masa pompy 5RZ46 zabudowanej na najnowocześniejszym podwoziu Mercedes Arocs jest mniejsza niż 32 tony.

Pompy do betonu Sermac są wyposażane w sprawdzone, niezawodne zespoły pompujące SCL150AHP, które zapewniają wydajność 150 m3/h przy ciśnieniu mieszanki 76 bar. Automatyczny system centralnego sterowania smarowania oraz automatyczna kompensacja luzu płyty ciernej i pierścienia tnącego zapewniają długie użytkowanie i minimalną zmniejszają ilość czynności konserwacyjnych.

Pompy do betonu i pompogruszki Sermac dzięki posiadanym europejskim certyfikatom bez problemów są rejestrowane w całej Unii Europejskiej. Dzięki dużej wytrzymałości i cieszą się opinią bardzo bezpiecznych i bez problemu są obejmowane dozorami – dotyczy to zarówno maszyn nowych jak i już używanych.

POMPA DO BETONU 5RZ51 SERMAC

POMPA DO BETONU 5RZ51 SERMAC

POMPA DO BETONU 5RZ46 SERMAC