NOWE MODELE SERMAC

NOWE MODELE SERMAC

prosta obsługa - niezawodność - najwyższa jakość

Biura konstrukcyjne SERMAC, po wielkim sukcesie najdłuższej w Europie i świetnie się sprzedającej pompy do betonu o długości 65 metrów wprowadziły na rynek kolejno następujące nowe modele w okresie ostatniego roku: 5Z36;  5RZ46;  5RZ51. Niebawem pojawią się najnowsze modele o długości 56 oraz 70 metrów.  Co wyróżnia pompy do betonu Sermac spośród innych dostępnych na rynku?  Połączenie wypróbowanych ,bezpiecznych dla użytkownika rozwiązań technicznych z nowoczesnymi wysokowytrzymałymi gatunkami stali oraz najlepszymi na świecie komponentami. Nie testujemy na naszych klientach materiałów kompozytowych, opieramy się na najwyższej jakości stali.  Poza doskonałym materiałem i wykonaniem – firma dokłada wiele starań przy dopracowaniu projektów- nasze konstrukcje są lekkie i wytrzymałościowo optymalne.

W obecnych czasach, gdy waga samochodu z zabudowaną na nim pompą do betonu jest jednym z bardzo ważnych parametrów, pompy SERMAC wygrywają z konkurencją, są dużo lżejsze.

Dużą popularność zdobył model Zenith 5Z32 zabudowany na trzyosiowym Mercedesie, w  którym nacisk żadnej z osi nie przekracza 8 ton. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się najnowszy model pompy do betonu 5RZ46, który jest dużo lżejszy od konkurencyjnych pomp o nawet mniejszych długościach masztu. Dodatkowym atutem najnowszych pomp Sermac jest ich kompaktowa zabudowa na relatywnie krótkich podwoziach. I tak np. wspomniana pompa 5RZ46 może być zabudowana na każdym 4-osiowym podwoziu o rozstawie osi 4800 a jej całkowita długość mieści się w wymaganych 11 metrach.  Całkowita masa pompy 5RZ46 zabudowanej na najnowocześniejszym podwoziu Mercedes Arocs jest mniejsza niż 32 tony.

Pompy do betonu Sermac są wyposażane w sprawdzone, niezawodne zespoły pompujące SCL150AHP, które zapewniają wydajność 150 m3/h przy ciśnieniu mieszanki 76 bar. Automatyczny system centralnego sterowania smarowania oraz automatyczna kompensacja luzu płyty ciernej i pierścienia tnącego zapewniają długie użytkowanie i minimalną zmniejszają ilość czynności konserwacyjnych.

Pompy do betonu i pompogruszki Sermac dzięki posiadanym europejskim certyfikatom bez problemów są rejestrowane w całej Unii Europejskiej. Dzięki dużej wytrzymałości i cieszą się opinią bardzo bezpiecznych i bez problemu są obejmowane dozorami – dotyczy to zarówno maszyn nowych jak i już używanych.

                    POMPA DO BETONU 5RZ51 SERMAC

                    POMPA DO BETONU 5RZ51 SERMAC

                    POMPA DO BETONU 5RZ46 SERMAC

 

ULOTKA 5RZ51

ULOTKA 5RZ56 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin