Nowe informacje o rurach Valme

VALME - specjalistyczna firma położona na pograniczu Szwajcarii i Włoch, producent rurociągów do transportu wysokościeralnych mieszanek dla najbardziej wymagających klienów - budowniczych alpejskich tuneli.

 

CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION - wieloletni, sprawdzony dostawca częsci i urządzeń do produkcji transportu mieszanki betonowej w Polsce. Od lat oficjalny, autoryzawany dystrybutor VALME w Polsce.

 

Zapraszamy do współpracy. Fachowo dobierzamy dla Państwa rurociągi do wszystkich marek, dostarczymy częsci zamiennie, doradzaimy. CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION to pierwszy w Polsce zakład uprawniony TDT. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

 

Oferujemy:

1. Przygotowanie maszyn do badania doraźego TDT
2. Kompleksową obsługę maszyn (pomp i pompo gruszek) w zakresie napraw i konserwacji
3. Doradztwo i ocenę stanu technicznego przed zakupem maszyn
4. Cykliczne przeglądy celem utrzymania stanu technicznego maszyn.

Oferuwane przez nas rurociągi VALME mogą być:
- Standardowe - twardość około 30HRB
- Utwardzanie termicznie - 50HRC
- Dwuścienne LL - twardość 65 HRC
- Dwuścienne wzmocnione LLH - twardość 67HRC

Na sprzedane rury - zgodnie z wymaganiami TDT - wystawiamy świadectwa jakości. Rury firmy VALME są produkowane zgodnie ze wszytkimi standardami - w tym z normą sharmonizowaną EN12001.

 

VALME

 

Nowe informacje o rurach Valme 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin