Nowa siedziba główna SERMAC S.p.A.

Sermac S.p.A skoncentrował produkcję siedmiu zakładów
w Mediolanie w nowoczesnym centrum produkcyjno projektowym w Lentate sul Seveso pod Mediolanem. Przeprowadzka rozpoczęła się w lutym 2010. Nowa siedziba zajmuje powierzchnię 40 000 m2.

Mimo światowego kryzysu Sermac zdecydował o kontynuacji projektu ambitnego rozwoju firmy i nie zatrzymał tej znaczącej inwestycji.

Posiadając skoncentrowany nowoczesny zakład produkcyjny oraz stale rozwijające się biura projektowe, Sermac plasuje się obecnie w czołówce producentów pomp do betonu na świecie.

Najlepszym dowodem doskonałej kondycji Sermac jest stałe ulepszanie produkowanych wyrobów oraz corocznie opracowywanie nowego modelu pompy.

Na ostatnich targach Bauma 2010 w Monachium Sermac zaprezentował swój najnowszy produkt - pompę do betonu Zenith 5Z36 zabudowaną na 3-osiowym podwoziu.

Właściciele rodzinnej firmy Sermac wierzą, że obrana strategia rozwoju – konstrukcji i produkcji maszyn we Włoszech odniesie sukces i będzie gwarancją dla klientów, że pompy Sermac to sprzęt precyzyjnie zaprojektowany, wyprodukowany w doskonałej jakości z najlepszych materiałów.

Siedziba główna - wejście

Siedziba główna - plac testowy 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin