fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Mobilny serwis maszyn

Kolejny samochód serwisowy dołączył do naszej floty! Ekipa serwisowa i mobilny serwis maszyn budowlanych Ciepiela Technology Promotion jest teraz jeszcze bardziej gotowa, by być do Państwa dyspozycji. Usterki maszyn w sezonie już nie muszą być tak uciążliwe, ponieważ zwiększony potencjał naszej floty pozwala nam działać sprawniej i efektywniej. Teraz serwis pomp do betonu, pompogruszek czy betoniarni możemy wykonać bezpośrednio u Państwa.

Nasi pracownicy, ze swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, służą kompleksową obsługą serwisową. Dzięki nowemu samochodowi serwisowemu możemy jeszcze szybciej reagować na zgłaszane problemy, co sprawia, że nasi klienci nie muszą długo czekać na pomoc.

Mobilny serwis maszyn budowlanych – szybko i wygodnie

Nasza mobilność daje nam możliwość dotarcia nawet na plac budowy, co jest ogromnym ułatwieniem dla wszystkich. Cieszymy się, że możemy być tam, gdzie nasza pomoc jest najbardziej potrzebna, i dostarczać wsparcie techniczne bez względu na miejsce i okoliczności.

Zdajemy sobie sprawę, że czas jest kluczowy. Mobilny serwis ma zdolność do natychmiastowej interwencji i naprawy maszyn na miejscu, co pozwala uniknąć niepotrzebnych przestojów i kosztów dla naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z naszej firmy i naszego zespołu, który stale podnosi poziom kompetencji i dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług. To właśnie dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszych pracowników osiągamy sukcesy i zdobywamy zaufanie Klientów.😊🥳

Serwis maszyn do betonu obejmuje naprawy: betoniarni, linii do prefabrykacji betonu, mieszalników do betonu, gruszek do betonu, pomp do betonu i pompogruszek do betonu wszystkich marek.

Maszyny do betonu, w jakich się specjalizujemy to między innymi takie marki jak: Sermac, Sicoma, Marcantonini, Cifa, Schwing, Putzmeister, Junjin, Waitzinger, Teka, Zoomlion, Sany, Betonstar, Simem, Arcen, Imer, Nordimpianti, Maema, Binachi Casseforme, Elematic, Wam, C&B Due

Serwis CTP 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

Mobilny serwis maszyn budowlanych, samochód serwisowy Naprawa maszyn na placu budowy, serwis Sermac, Cifa, Putzmeister

 

Serwis maszyn związanych z betonem również w naszej siedzibie

Na poważne naprawy zapraszamy do naszej bazy magazynowo serwisowej w Lipie 27 obok Grójca. Przeprowadzamy tam naprawy wewnątrz hali i pracujemy szybko nawet wtedy, kiedy pogoda nie dopisuje. Nie ma usterek i awarii, które byłyby nam straszne a dzięki bliskości naszego doskonale wyposażonego magazynu, przeprowadzimy niezbędne wymiany części na miejscu. Przeprowadzamy naprawy ekspresowo, a nasza duża skala pozwala nam utrzymać ceny usług oraz części na konkurencyjnym poziomie. 

Serwis pomp do betonu i innych maszyn budowlanych wykonuje wyspecjalizowana, profesjonalna ekipa, co jest gwarancją jego jakości

baza serwisowa w Lipie 27, naprawa maszyn budowlanych, pompy do betonu