fbpx

Godziny pracy pon.-pt. 7.00-16.00

Mobilna betoniarnia PERFEKT z obudową zimową DOLOMITI w trzy dni!

Mamy przyjemność zawiadomić, że mobilna betoniarnia PERFEKT z kompletną, mobilną zimową obudową DOLOMITI została postawiona w ostatnich dniach lutego pod Rzeszowem. Jest to kolejna betoniarnia PERFEKT w Polsce. Na uwagę zasługuje fakt, że montaż i uruchomienie trwały trzy dni, czwartego dnia betoniarnia produkowała beton. Prosimy o zapoznanie się z krótkim fotoreportażem, który pokazuje kolejne fazy montażu betoniarni:

1. Pierwszy dzień, rano

2. Pierwszy dzień, południe

3. Pierwszy dzień, wieczór

4. Drugi dzień, rano

5. Drugi dzień, południe

6. Drugi dzień, wieczór

7. Trzeci dzień, rano

8. Trzeci dzień, południe

9. Trzeci dzień, wieczór

10. Czwarty dzień, produkcja

11. Czwarty dzień, produkcja

Betoniarnia osiąga wydajność do 105 metrów sześciennych betonu na godzinę, jest wyposażona w dwuwałowy mieszalnik SICOMA o wydajności 2,5 metra sześciennego w zarobie. Zastosowano polski system sterowania Perfect System. Podzespoły WAM, silosy LAIFE. Nowoczesne ocieplenie DOLOMITI wykonano z pianki poliuretanowej o wysokiej izolacji cieplnej.

Zainteresowanym możemy obecnie zaoferować dostawę gotowej betoniarni PERFEKT w ciągu 60 dni od złożenia zamówienia, później czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Więcej informacji oraz szczegółową ofertę uzyskacie Państwo kontaktując się z biurem Ciepiela Technology Promotion tel. 500 042 226, 503 142 289, email: info@ciepiela.eu