Mobilna betoniarnia PERFEKT z obudową zimową DOLOMITI w trzy dni!

Mamy przyjemność zawiadomić, że mobilna betoniarnia PERFEKT z kompletną, mobilną zimową obudową DOLOMITI została postawiona w ostatnich dniach lutego pod Rzeszowem. Jest to kolejna betoniarnia PERFEKT w Polsce. Na uwagę zasługuje fakt, że montaż i uruchomienie trwały trzy dni, czwartego dnia betoniarnia produkowała beton. Prosimy o zapoznanie się z krótkim fotoreportażem, który pokazuje kolejne fazy montażu betoniarni:

1. Pierwszy dzień, rano

2. Pierwszy dzień, południe

3. Pierwszy dzień, wieczór

4. Drugi dzień, rano

5. Drugi dzień, południe

6. Drugi dzień, wieczór

7. Trzeci dzień, rano

8. Trzeci dzień, południe

9. Trzeci dzień, wieczór

10. Czwarty dzień, produkcja

11. Czwarty dzień, produkcja

Betoniarnia osiąga wydajność do 105 metrów sześciennych betonu na godzinę, jest wyposażona w dwuwałowy mieszalnik SICOMA o wydajności 2,5 metra sześciennego w zarobie. Zastosowano polski system sterowania Perfect System. Podzespoły WAM, silosy LAIFE. Nowoczesne ocieplenie DOLOMITI wykonano z pianki poliuretanowej o wysokiej izolacji cieplnej.

Zainteresowanym możemy obecnie zaoferować dostawę gotowej betoniarni PERFEKT w ciągu 60 dni od złożenia zamówienia, później czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Więcej informacji oraz szczegółową ofertę uzyskacie Państwo kontaktując się z biurem Ciepiela Technology Promotion tel. 500 042 226, 503 142 289, email: info@ciepiela.eu 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin