MIESZALNIKI TURBINOWE / TALERZOWE SICOMA OMG

 

 

Pomimo faktu, że w niektórych krajach taka technologia mieszania uważana jest za przestarzałą technologię, mieszalnik turbinowy (talerzowy) jest nadal ważnym rozwiązaniem do produkcji betonu prefabrykowanego. Mieszalniki SICOMA zbudowane są z kątowych przekładni Bonfiglioli, a konstrukcja zbiornika została opracowana na podstawie cech mieszalników MP.

 

Wszystkie rozmiary mogą być wysyłane w standardowych kontenerach Open Top lub ciężarówkach, ze względu na dzielony zbiornik, który można łatwo zmontować w miejscu pracy. Ramiona są połączone z wirnikiem za pomocą układu sprężyn, aby przejąć obciążenie udarowe spowodowane przez lemiesze mieszające uderzające w ewentualne przeszkody, chroniąc tym samym skrzynię biegów. Większe modele mogą być wyposażone w mieszadło obrotowe, aby zwiększyć wydajność mieszania i skrócić czas cyklu mieszania.

 

ZBIORNIK MIESZANIA

ZBIORNIK MIESZANIA

Wszystkie mieszalniki Sicoma MT mogą być dostarczane w standardowych otwartych kontenerach lub ciężarówkach ze względu na to, że zbiornik można podzielić na dwa lub więcej skręcanych segmentów. Ponowny montaż na miejscu jest prosty i szybki, ponieważ segmenty są umieszczone na sworzniach pozycjonujących, a następnie skręcone ze sobą. Ściany i podłoga zbiornika wyłożone są odpornymi na zużycie stalowymi płytami.

Na życzenie mogą być wyłożone płytkami Ni-Hard.

 

SYSTEM SPRĘZYNOWY RAMIENIA MIESZAJĄCEGO

SYSTEM SPRĘZYNOWY RAMIENIA MIESZAJĄCEGO

Wszystkie ramiona mieszające są połączone z obrotowym układem napędowym za pomocą sprężynowych amortyzatorów. Układ ten pochłania wszelkie obciążenia udarowe powodowane przez lemiesze mieszające uderzające w przeszkody i chroni skrzynię biegów. Umożliwia także łatwą regulację luzu łopatek mieszających do podłogi zbiornika.

 

MIESZADŁO i SYSTEM PRZYSPIESZENIA ROZŁADUNKU

MIESZADŁO i SYSTEM PRZYSPIESZENIA ROZŁADUNKU

Mieszalniki turbinowe SICOMA można wyposażyć w jeden lub dwa obrotowe układy mieszadeł, aby zwiększyć wydajność i skrócić czas mieszania. Specjalny lemiesz wyładowczy może dodatkowo skrócić całkowity czas cyklu mieszania.

 

 

KLAPA SPUSTOWA

KLAPA SPUSTOWA

Wszystkie części klapy spustowej są produkowane przy użyciu bardzo dokładnej obróbki CNC, a kompletny zespół klapy jest następnie przykręcany do zbiornika. Gwarantuje to prawidłowe ustawienie klapy, a segment obraca się w idealnym łuku i styka się z gumowym uszczelnieniem na zbiorniku. Zapobiega to wszelkim niepożądanym wyciekom, gdy klapa jest zamknięta i uniemożliwia blokowanie klapy.

 

SYSTEM WYSOKOCIŚNIENIOWEGO MYCIA

SYSTEM WYSOKOCIŚNIENIOWEGO MYCIA

Dwie wysokociśnieniowe wirujące pręty ze stali nierdzewnej z regulowanymi dyszami rozpylającymi przymocowanymi do głowicy napędowej bardzo dokładnie myją dno mieszalnika, a kolejne dwa stałe pręty myją ramiona i lemiesze podczas ich obracania, a także ściany zbiornika.

 

AKCESORIA

AKCESORIA

Wszystkie mieszalniki turbinowe Sicoma posiadają szereg opcjonalnych akcesoriów, takich jak skip, waga cementu, waga wody, airbagi redukujące pylenie, myjki wysokociśnieniowe, łopaty przyspieszające rozładunek mieszalnika, dodatkowe klapy spustowe. Wszystkie akcesoria są wstępnie montowane w fabryce, aby zagwarantować minimalny czas montażu na miejscu.

 

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

Firma SICOMA produkuje mieszalniki turbinowe od ponad 30 lat, wykorzystując wiedzę zdobytą przez firmę OMG w produkcji mieszalników planetarnych przez ostatnie 50 lat. Wiedza na temat produkcji mieszalników planetarnych była podstawą do uzyskania wysokiej jakości oraz aktualnych metod projektowania i produkcji stosowanych w mieszalnikach turbinowych MT.

 

CIĄGŁE UDOSKONALANIE PROCESU PROJEKTOWANIA I PRODUKCJI

CIĄGŁE UDOSKONALANIE PROCESU PROJEKTOWANIA I PRODUKCJI

Klienci SICOMA zawsze będą czerpać korzyści z ciągłego rozwoju naszych produktów i standaryzacji, którą budujemy w naszych mieszalnikach turbinowych, co sprawia, że budowa i konserwacja mieszalnika są proste i niezawodne, a także zapewniają doskonałą standaryzację części zapasowych.

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE