MIESZALNIK DWUWAŁOWY DO PRODUKCJI CIĄGŁEJ SICOMA OMG

 

MAO C - do produkcji ciągłej

MAO C - MIESZALNIKI DWUWAŁOWE O CIĄGŁYM TRYBIE MIESZANIA

 

Mieszalniki SICOMA MAO / C wykorzystują tę samą sprawdzoną technologię, która wykorzystywana jest w mieszalnikach dwuwałowych MAO, włoski system napędowy i opatentowane uszczelnienia wałów.

 

Dwa przeciwbieżne wały wyposażone są w zestaw krótkich lemieszy, o określonej konfiguracji i wielkości, które mieszają i równocześnie przesuwają materiał od punktu wejścia do wylotu.

Mieszalniki MAO / C są szczególnie dobre do produkcji stabilizacji oraz betonu walcowanego.

 

MAO / C zazwyczaj wykorzystuje się do produkcji mieszanek o niskiej zawartości cementu, przy dużych wielkościach produkcyjnych mieszanki o średniej jakości.

Wydajność mieszalników MAO C od 80 do 400 m3/godzinę.

 

 

SZTWYNA KONSTRUKCJA ZBIORNIKA

SZTWYNA KONSTRUKCJA ZBIORNIKA

Specjalnie wzmocniona i usztywniona rama zbiornika eliminuje ryzyko deformacji podczas pracy pod pełnym obciążeniem oraz gwarantuje idealne uszczelnienie wałów.

 

PODPARCIE WAŁÓW I USZCZELNIENIA

PODPARCIE WAŁÓW I USZCZELNIENIA

Modułowa konstrukcja podporowa, opatentowana przez SICOMA, wykonana jest z dwóch oddzielnych obudów. Łożysko smarowane jest w trwałej kąpieli olejowej. Uszczelnienia bazujące na specjalnym systemie przeciwrotujących dysków smarowane jest płynnym smarem przy pomocy automatycznej pompy.

 

LEMIESZE MIESZAJĄCE

LEMIESZE MIESZAJĄCE

Lemiesze o grubości 20 mm wykonane są z trudnościeralnej stali i są przykręcane do ramion.

 

 

 

PROJEKTOWANIE 3-D

PROJEKTOWANIE 3-D

Wszystkie mieszalniki MAO/C są projektowane i stale ulepszane w procesie projektowania bazującym na specjalistycznym oprogramowaniu do modelowania 3D

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin