MIESZALNIKI DO BETONU SICOMA

 

sicoma

sicoma mieszalnik

 

W 1947 bracia David i Bruno Galetti założyli w Perugii rzemieślniczy warsztat obróbki metali.

W 1964 zaprojektowali i zbudowali pierwszy mieszalnik planetarny P375 oparty na absolutnie innowacyjnych technikach mieszania, które w krótkim czasie stały się znane na rynku pod nazwą «Galletti Planetary".

W 1972 roku została założona spółka O.M.G. (Officine Meccaniche Galletti S.r.l.), która zainwestowała poważne środki w linię produkcyjną, wyposażajac ją w najnowocześniejsze maszyny i narzędzia. Powstala fabryka w Ponte Valleceppi (Perugia) była w stanie produkować mieszalniki różnych wielkości i różnych typów.

W 1992 roku stworzono osobną spółkę SICOMA S.r.l., która jest odpowiedzialna za sprzedaż mieszalników zagranicą i za rozwój produkcji.

Dzięki stałej współpracy z włoskimi technicznymi uczelniami, biuro konstrukcyjne SICOMA OMG opracowało szereg unikalnych innowacyjnych rozwiązań, które są chronione własnymi patentami SICOMA OMG. Mieszalniki SICOMA OMG są stale ulepszane, firma wdraża wyniki najnowszych badań mechaniki mieszania różnych substancji.

Obecnie OMG Group jest bezpośrednio obecna w Hiszpanii (Galletti Iberica 1988), Francji (OMG France 2006), w Chinach (SICOMA Zhuhai 2000), USA (Sicoma North America 2005) i Indiach (Sicoma Mixers India 2011). Lokalizacja produkcji jest kluczowym czynnikiem sukcesu w szczególności w Chinach i Indiach. Wytwarzane tam mieszalniki są przeznaczone wyłącznie dla lokalnych odbiorców.

Główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w regionie Perugia (Ponte Valleceppi oraz Torgiano), na łącznej powierzchni 40.000 metrów kwadratowych, w tym 13.000m2 pod dachem.

Wszystkie procedury firmy, szczególnie te związane z produkcją, organizowane są poprzez System Zarządzania Jakością ISO 9001, certyfikowany przez CERMET od 1995 roku.

Większość strategicznych elementów produkowanych jest w fabryce, w 9 centrach obróbczych CNC. Fabryka posiada własne biuro konstrukcyjne oraz laboratoria, których zadaniem jest stała kontrola jakości wytwarzanych podzespołów.

 

Większość produkcji zorganizowana jest jako linie montażowe, w których wszystkie elementy są dokładnie przygotowane do prostego, szybkiego i precyzyjnego montażu.

Zakres wielkości produkowanych mieszalników od 10 litrów do 9m3 w jednym zarobie – pokrywa zapotrzebowanie rynku - od małych ilości w mieszalnikach laboratoryjnych po najbardziej wymagające produkcje w największych zakładach przemysłowych.

 

Posiadając szeroki wachlarz wielkości oraz typów mieszalników- SICOMA jest w stanie spełnić wszelkie wymagania rynkowe w zakresie betonu, ale nie tylko. Mieszalniki SICOMA OMG mają szereg zastosowań także w innych przemysłach, gdzie ważna jest doskonała jakość mieszania a zarazem – niezawodność urządzenia. SICOMA OMG pracują przede wszystkim dla budownictwa ( beton towarowy, prefabrykacja, strunobetony), ale także dla przemysłu szklarskiego, chemicznego, w obróbce odpadów, w kopalniach złota i wielu innych miejscach.

 

Mieszalniki SICOMA pracują dla branży budowlanej wytwarzając następujące produkty:

BETON TOWAROWY; BETON SUCHY I PÓŁSUCHY; BETON NATRYSKOWY;

BETON SAMOZAGĘSZCZALNY; BETON KOMÓRKOWY; BETON LEKKI;

BETON ULTRAWYSOKOWARTOŚCIOWY; BETON ULTRAWYSOKOWARTOŚCIOWY ZBROJONY WŁÓKNAMI; RCC - BETON WAŁOWANY; STABILIZACJE BETONOWE

 

 

filmy

Filmy i publikacje

 


 

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE