Strunobeton - Linie do produkcji

 

strunobeton - NORDIMPIANTI

 

Najlepsze urządzenia do produkcji najwyższej
jakości elementów struno betonowych

 

struno beton maszyny - NORDIMPIANTI

 

Urządzenia NORDIMPIANTI wytwarzają pełen zakres wszelkich wyrobów struno betonowych takich jak płyty wielokanałowe do ścian i stropów, teowniki, dwuteowniki, słupki do sadów, nadproża, różnorodne pełne płyty z żebrami, etc.

 

Wyroby strunobetonowe wytwarzane za pomocją urządzeń NORIMPIANTI - extruder, slipformer, wet casting - charakteryzują się licznymi zaletami, które pozwalają im osiągnąć sukcesy na całym świecie.

 

 

EXTRUDER EVO 2

 

EXTRUDER EVO 2 - NORDIMPIANTI

NORDIMPIANTI to jeden ze światowych liderów w wytwarzaniu urządzeń do produkcji sprężonych prefabrykatów betonowych. Nordimpianti oferuje pojedyncze maszyny lub podzespoły, ale głównie specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych zakładów produkcji strunobetonów „pod klucz”.

Nordmipianti srl to stworzona w 1974 roku firma rodzinna. Zlokalizowana w Chieti koło Pescary. Osiągnęła ogromny sukces na wymagających konkurencyjnych rynkach eksportowych. Jest obecna w 50 krajach, w niektórych jest wiodącym dostawcą z największą liczbą uruchomionych zakładów, np. na Ukrainie. Dostarczyła do Wielkiej Brytanii zakład do produkcji płyt kanałowych o największej wydajności na świecie.

 

Na liniach produkcyjnych Nordimpianti można produkować wszelkiego rodzaju wyroby strunobetonowe, jak np. płyty kanałowe, teowniki, nadproża, słupki dla sadownictwa, płyty żebrowane, płyty pełne i wiele innych. Ostatnio Nordimpianti wprowadziło do sprzedaży specjalistyczne płyty do ekranów akustycznych. Innym nowym produktem są lekkie płyty z keramzytu wykorzystywane jako ścianki działowe. Specjalistyczne nano – extrudery pracują w Belgii, Gruzji i Wietnamie.

Nordimpianti jako jedyny producent na świecie – dostarcza urządzenia do produkcji płyt kanałowych o grubości 1 metra.

 

Współpraca z Nordimpianti oznacza dostęp do najnowocześniejszych technologii na świecie. Dział R&D nie ustaje w ciągłym doskonaleniu rozwiązań technicznych. Stały rozwój pozwala stale polepszać i tak już doskonałą jakość wytwarzanych produktów strunobetonowych. Z drugiej strony – inżynierowie w Nordimpianti przywiązują wielką wagę do potrzeb klientów w zakresie eksploatacji: niezawodność, proste i mało czasochłonne czynności obsługowe, niewielkie zużycie części w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych.

 

Nordimpianti wyróżniają spośród innych producentów następujące cechy:

  • cały proces tworzenia i udoskonalania maszyn ma miejsce w jednej fabryce, konstruktorzy są w stałym kontakcie z działem produkcji i z klientami
  • elastyczność firmy dająca możliwość konfigurowania optymalnych maszyn pod potrzeby klientów
  • doskonałe rozwiązania techniczne oraz bardzo wysoka jakość użytych komponentów
  • niskie koszty eksploatacji maszyn
  • profesjonalne wsparcie biura technicznego i serwis

Nordimpianti jako jedyny producent, ma w swojej ofercie wszystkie maszyny do produkcji elementów strunobetonowych: extruder, slipformer, wet casting. To pozwala zawsze dobrać optymalną i najlepszą maszynę, która w najlepszy sposób spełni wymagania klienta.

 

filmy

Filmy i publikacje

 

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin