KOLEJNY SERMAC SIRIO 6RZ65 w Polsce

Mimo nadzwyczaj gorącego lata zakłady SERMAC pracują pełną parą. Ostatnio na placu CTP w Lipiu pojawiły się dwa flagowe modele SERMAC: pompa 6RZ65 oraz pompa 6RZ56 SUPERLIGHT. Flota SERMAC w Polsce systematycznie rośnie.

Model 6RZ65 to najdłuższy seryjnie produkowany model SERMAC na pojeździe samochodowym.  65 metrów zasięgu połączone z tradycyjnie u SERMAC doskonale zaprojektowaną i starannie wykonaną konstrukcją sprawiają, że w tej klasie ta pompa nie ma konkurencji. Po 7 latach intensywnej eksploatacji  można ten model zaliczyć do szczególnie udanych i bezpiecznych. Wiele pomp 65 metrowych używanych na całym świecie zdaje egzamin w każdych, najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki optymalnej konstrukcji, pompa zabudowana na podwoziu Mercedes nie przekracza 10 ton nacisku na oś, co przy najdłuższych pompach jest ewenementem. Na zdjęciach warto zwrócić uwagę na szczególnie zwartą konstrukcję- długość pojazdu z pompą nieznacznie przekracza 15m.

 

  

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin