części zamienne

Zaopatrywanie Klientów Ciepiela Technology Promotion w części zamienne do urządzeń i maszyn związanych z produkcją betonu oraz w części zamienne do dźwignic – to jedno z najważniejszych zadań naszego Zespołu w Lipiu.

 

Nasze dostawy zawsze pochodzą z pewnych źródeł, a naszą dewizą jest niesienie pomocy naszym Klientom w uczciwy i w najlepszy możliwie sposób. 

Większość tzw. szybko rotujących części znajduje się na półkach naszego magazynu, gdyż dzięki systemu komputerowemu- są stale i na bieżąco uzupełniane. 

 

W efekcie - ku zadowoleniu naszych Klientów- wiele najbardziej potrzebnych części jesteśmy w stanie dostarczyć błyskawicznie z naszego magazynu.

 

Mając na uwadze jak najlepszą obsługę naszych Klientów- zdecydowaliśmy o poważnych inwestycjach w tym zakresie:

  • rozbudowa zaplecza magazynowego z niezbędną infrastrukturą
  • zastosowanie nowoczesnego oprogramowania SAP do obsługi magazynu
  • wprowadzenie internetowego systemu kodów paskowych
  • stworzenie systemu bieżącej komunikacji z działami technicznymi wszystkich naszych dostawców

 

Niezależnie od inwestycji w infrastrukturę - największą wartością w każdej firmie są jej pracownicy.

Nasi wysoko kwalifikowani fachowcy ( w tym 8 inżynierów) są w stanie pomagać i doradzać naszym Klientom w rozwiązywaniu technicznych problemów. W czasie 20 lat pracy zdobyliśmy bogate doświadczenie w tym zakresie. Dodatkowo – w razie potrzeby, mamy do dyspozycji działy techniczne naszych dostawców, z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie. Zawsze pomagamy, robimy to skutecznie i najbardziej cieszy nas satysfakcja i zaufanie naszych Klientów.

 


 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin