CZĘŚCI DO MIESZALNIKÓW DO BETONU

 

Jako autoryzowany wyłączny dystrybutor SICOMA OMG w Polsce - posiadamy doskonale zaopatrzony magazyn we wszelkie części zamienne do mieszalników do betonu. Mamy wszystko co jest potrzebne zarówno do planetarnych mieszalników do betonu jak i do dwuwałowych mieszalników do betonu. Posiadamy  lemiesze mieszające, lemiesze zgarniające, ramiona oraz wykładziny mieszalników dwuwałowych oraz mieszalników planetarnych marki SICOMA OMG. Ze względów organizacyjnych mamy doskonale zorganizowane dostawy części zamiennych także od innych włoskich producentów , m.in. takich jak: CM, IMER, SIMEM.

 

Posiadamy części zamienne do moto reduktorów oraz kompletne reduktory i silnik napędu mieszalników. Oferujemy napędy do skipów, przekładnie oraz same skipy. W razie potrzeby oferujemy inne podzespoły stosowane w mieszalnikach, np. sondy wilgotności HYDRONIX lub ONYMA.

 


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin