Przenośniki ślimakowe

Przenośniki ślimakowe

W ofercie posiadamy różnorodne przenośniki ślimakowe do cementu. W celu zadania zapytania szczegółowego, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Poniżej przedstawiamy wybrane produkty:

ES Podajniki ślimakowe do cementu
Jako wykonywana na zamówienie wersja modularnego system przenośnika TM, podajniki ślimakowe ES produkowane są ze stali węglowej w odpowiednim wykończeniu powierzchni i malowane proszkowo. 
W skład podajników ślimakowych ES wchodzą: podajniki rurowe wyposażone w co najmniej jeden otwór wlotowy i wylotowy, spawany kołnierz na każdym końcu rury zewnętrznej, helikoidalne spirale przyspawane na rurze centralnej z tuleją sprzęgającą na każdym końcu, dwa łożyska końcowe zakończone samonastawnym modułem uszczelniającym wału (jedno z łożysk zintegrowane z zespołem napędowym), łożyska pośrednie, których ilość zależy od całkowitej długości przenośnika. Przenośniki ślimakowe ES są ponadto wyposażone odpowiedni do zastosowania napęd przekładniowy.
Podajniki ślimakowe ES produkowane są w wersji średnio-obciążeniowej.

TP - TE wysokowydajny tubularny przenośnik ślimakowy
Przenośnik TP-TE stosuje się tam gdzie oczekiwana jest średnia lub wysoka wydajność przepływu. Wyprodukowany jest ze stali węglowej i ma starannie wykończone powierzchnie. Zbudowany jest z tubularnego koryta , które wyposażone jest w przynajmniej jeden wlot i jeden spust. Z każdego końca znajduje się zaślepka z kołnierzem. Zgarniak śrubowy przyspawany jest do centralnej rury z tuleją łączącą lub sprzęgłem kołnierzowym na każdym końcu. Dwa krańcowe urządzenia nośne mają regulowany zespół uszczelniający i szereg pośrednich, podtrzymujących wieszaków, zależnych od długości przenośnika. Ponadto TP-TE wyposażony jest w silnik przekładniowy i w większości przypadków w dodatkowy zestaw przenoszenia mocy, adekwatny do aktualnych wymagań.
 

TU Rurowe podajnik ślimakowe
System przenośnika ślimakowego i podajnika TU cechuje wysoka uniwersalność, system ten oferuje wiele standardowych rozwiązań dla stosowania z materiałami pylistymi i ziarnistymi. W zależności od charakterystyki materiału dostępne są różne modele przenośników i podajników dla różnych zastosowań, takich jak produkcja cementu (cement, popiół lotny, pył wypełniający, pyły krzemionkowe), produkcja asfaltu (gorący i zimny pył wypełniający), wstępnie mieszane materiały budowlane (suche tynki, piasek, cement, dodatki), produkcja szkła (węglan wapnia, soda, piasek, itp.), odlewnie (piasek, bentonit), a także w wielu innych.

VE pionowy przenośnik ślimakowy
VE składa się z poziomego podajnika ślimakowego i pionowego przenośnika. Podajnik horyzontalny, który może pobierać materiał z silosa lub kosza zbudowany jest z tubularnego lub o przekroju "U" koryta wykonanego z odpowiednio wykończonej stali węglowej.
VE Pionowy Ślimakowy System przystosowany jest do średnich wydajności.
 

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

Zapewnienie  właściwych części zamiennych i podzespołów wymaga ścisłej współpracy nabywcy i dostawcy. Im dokładniejsze informacje  otrzymamy od kupującego – tym szybciej i pewniej dostarczymy potrzebną część. Zawsze wykorzystujemy całą naszą wiedzę, by zaproponować optymalne rozwiązanie i skutecznie pomagać naszym Klientom.

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE