Filtry do cementu

Filtry do cementu

SILOTOP®
jest odpylaczem o cylindrycznym kształcie do wentylacji napełnianych pneumatycznie silosów. Korpus ze stali nierdzewnej zawiera pionowo montowane elementy filtrujące POLYPLEAT®. System czyszczenia sprężonym powietrzem jest wbudowany w górną pokrywę zamocowaną na zawiasach.

 • Kompaktowa obudowa średnicy 800 mm (30 cali) ze stali nierdzewnej 304 z kołnierzem dolnym
 • 24.5m2 (264 stóp kw.) powierzchni filtra
 • Wysokość obsługowa = 1.100 mm (3.75 stop)
 • Wysoka efektywność oczyszczania dzięki elementom filtrującym POLYPLEAT®
 • Niski poziom emisji pyłów dzięki materiałowi filtra z certyfikatem B.I.A.
 • Bezobsługowy zespół dysz czyszczących wbudowany w pokrywę osłony
 • Bezpieczna pokrywa ochronna z tworzywa ABS z zamkiem karabińczykowym
 • Demontaż elementu filtrującego nie wymaga stosowania narzędzi
 • Solina konstrukcja
 • Doskonały dostęp dzięki kompaktowej konstrukcji
 • Kompletna wymiana wkładów filtra tylko przez jedna osobę w ciągu kilku minut

HOPPERTOP
jest kompaktowym filtrem odpylającym do zbiorników napełnianych mechanicznie. Pył, który jest oddzielany od powietrza poprzez pojedynczy wkład filtra WAM® opada do leja po tym jak pneumatyczny układ czyszczący wewnątrz obudowy usuwa cząstki pyłów z elementów filtracyjnych.

Odpylacze WAMFLO®
są wyposażone w cylindryczny korpus ze stali nierdzewnej z przyłączem kołnierzowym, które zawiera pionowo zamontowane elementy filtra POLYPLEAT®. System czyszczenia sprężony powietrzem jest wbudowany w górną pokrywę. 
Odpylacze WAMFLO® są dostępne w wentylator ssący.

 

ZAPRASZAMY DO ZAREJESTROWANIA SIĘ W CELU POBRANIA PLIKÓW Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ INFORMACJI

Odbierz wiadomość i zweryfikuj swoje dane aby aktywować konto
Nazwa firmy
Telefon
Imię
Nazwisko

Adres e-mail / login

Powtórz adres e-mail / login

Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa   informacji handlowych własnych produktów,  zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)


Zapoznałem się z regulaminem serwisu i AKCEPTUJĘ jego postanowienia


Administratorem Danych osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 18/134, 02-954 Warszawa Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu prowadzenia konta (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.
Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)


Przepisz nazwę z obrazka

Zapewnienie  właściwych części zamiennych i podzespołów wymaga ścisłej współpracy nabywcy i dostawcy. Im dokładniejsze informacje  otrzymamy od kupującego – tym szybciej i pewniej dostarczymy potrzebną część. Zawsze wykorzystujemy całą naszą wiedzę, by zaproponować optymalne rozwiązanie i skutecznie pomagać naszym Klientom.

 

 

 

download

Dokumenty do pobrania


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin