CZĘŚCI DO BETONIARNI

 

Dla użytkowników betoniarni mamy w ofercie wszystkie podzespoły. Z racji wieloletniej obecności na rynku - oferujemy kompletne wyposażenie do betoniarni PERFEKT wytwarzane przez włoskie firmy na zlecenie CTP. Jako autoryzowany wyłączny diler -oferujemy mieszalniki SICOMA OMG i wszystkie części zamienne. Ze względów organizacyjnych mamy doskonale zorganizowane dostawy części zamiennych także od innych włoskich producentów , m.in. takich jak: CM, IMER, SIMEM. Oferujemy podzespoły takie jak silniki elektryczne do napędu, motoreduktory, wszelkie części zużywające się jak lemiesze mieszające, lemiesze zgarniające, ramiona oraz wykładziny mieszalników planetarnych oraz mieszalników dwuwałowych. W razie potrzeby dostarczamy  części zamienne do mieszalników turbinowych i talerzowych. Oferujemy silniki do skipów, a także same skipy. Oferujemy elementy występujące w podajnikach taśmowych oraz wagach. Jeśli chodzi o silosy do cementu- oferujemy silosy pionowe LAIFE oraz poziome SAMI. Wyposażenie do silosów oferujemy od firmy WAM. Są to m.in. podajniki ślimakowe, przepustnice pod silosowe, jednokołnierzowe i dwukołnierzowe. Rękawy do cementu oraz rękawy do wody. Automatyka sterująca. Czujniki poziomu w silosach. Zawory bezpieczeństwa. Jako autoryzowany przedstawiciel MARCANTONINI w Polsce- zapewniamy pełen komplet wyposażenia do betoniarni tej marki.

 

Pokaż filtry


 

Ogólne warunki sprzedaży części zamiennych, podzespołów oraz urządzeń sprzedawanych przez Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o.

 

Informacje techniczne opublikowane na stronie www.ciepiela.eu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty, parametry techniczne mogą ulegać zmianie

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Przepisz nazwę z obrazka

Administratorem Danych Osobowych jest Ciepiela Technology Promotion Sp. z o.o., ul. Królowej Marysieńki 19/134, 02-954 Warszawa 
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu przesłania odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy)  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie.

Więcej informacji o danych osobowych (tutaj)

+48 48 668 10 85

magazyn@ciepiela.eu

 

Serwis
+48 501 265 169

 

Magazyn
+48 508 184 533

 

Czynne od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

 

Ciepiela Technology Promotion
05-620 Błędów, Lipie 27

 

REGULAMIN SERWISU  |  DANE OSOBOWE

linkedin